Автомобили Mercedes-BenzАвтомобили ISUZUАвтомобили МАЗАвтомобили ShaanxiАвтомобили KenworthАвтомобили FordАвтомобили ScaniaАвтомобили FAWАвтомобили IvecoАвтомобили FreightlinerАвтомобили ЗиЛАвтомобили Peterbilt
   
АсМАП України
АсМАП России
Асмап республики Беларусь
Разное

Про безпеку за кордоном подбає страховик

 
Автор: Александр
Дата публикации: 22.04.2009
Категория: АсМАП України
Рейтинг: 227

Про безпеку за кордоном подбає страховик

Робота водія у міжнародних перевезеннях нерозривно пов'язана з численними ризиками. Для того, аби їх уникнути, слід бути вкрай обережним. Однак є випадки, коли звичайна обережність не відіграє визначальної ролі. Саме тоді варто звернутися до послуг страхової компанії. ЗАТ «Перша страхова компанія», що є національним страховиком відповідальності автоперевізників – учасників Асоціації міжнародних автомобільних перевізників України перед Гарантійною Ланкою, яка виникає внаслідок використання книжок МДП, пропонує новий страховий продукт «DRІVER» для водіїв за кордоном. Докладніше про нього розповіла Олександра Громоляк, заступник директора департаменту андерайтингу та методології.


У чому полягає суть запропонованої вами програми страхування водіїв за кордоном?

Водіям, які здійснюють поїздки за кордон, ми пропонуємо страхування за програмою «DRІVER», що враховує

особливості професійної діяльності та містить усі необхідні умови.

Основним видом страхування за цією програмою є страхування медичних витрат за кордоном. Страховими випадками вважаються документально підтверджені витрати на надання медичних та додаткових послуг: швидкої (невідкладної) медичної допомоги; стаціонарного лікування в медичному закладі, що включає необхідні консультації,діагностику, лікування, оперативне втручання, забезпечення необхідними медикаментами, харчування; надання екстреної  стоматологічної допомоги; екстреної медичної евакуації з_за кордону з наданням супроводжуючої особи; у випадку смерті застрахованого репатріації тіла до митного пункту України або поховання за кордоном.

Крім того, страхова компанія відшкодовує витрати на телефонний зв’язок з приводу повідомлення про страховий випадок сім’ї застрахованого. Якщо водій отримав неважку травму, яка не вимагає перебування на стаціонарному лікуванні, але перешкоджає керуванню транспортним засобом, страхова компанія організовує та оплачує повернення застрахованого до місця постійного проживання в Україні. За програмою покриваються наслідки терористичних актів та стихійних лих. Також на страхування не встановлюється франшиза.

Програма передбачає додатковий вид страхування — від нещасних випадків, що дозволяє отримати додаткові кошти після повернення в Україну і використати їх на продовження лікування або реабілітацію.

У будь_якому разі під час укладання договору слід уважно ознайомитись з умовами страхування, прочитати, які випадки є страховими, а які ні, проконсультуватись у співробітника компанії.


• А якими є умови надання страховки?


Укласти договір страхування може будь_яка дієздатна фізична особа, а також юридична особа (підприємство) на користь своїх працівників. Договір страхування набирає чинності після сплати страхового платежу.


• Якщо говорити про практичний аспект, то які переваги надає страхування перевізнику та водієві?

Страхування за цією програмою дозволяє, сплативши відносно невеликий платіж, отримати надійний страховий захист для своїх працівників. До того ж програма «DRІVER» відповідає усім вимогам, які ставлять перед перевізником та водієм консульства іноземних держав під час відкриття візи.

Якщо розглядати програму з позиції користі безпосередньо для водія, то таке страхування — це єдиний вихід уникнути витрат, пов’язаних з раптовим захворюванням або травмою, отримати безкоштовно медичну та іншу необхідну допомогу, перебуваючи за кордоном, де вартість медичного обслуговування досить висока.

• Від яких випадків програма страхує водія?


Це події, що відбулися під час подорожі: раптове гостре захворювання чи загострення хронічного захворювання, тілесне ушкодження внаслідок нещасного випадку, смерть внаслідок раптового захворювання або нещасного випадку.


• Якщо страховий випадок трапляється за кордоном, як працює механізм страхування? Як ваша страхова компанія отримує дані про нього?


За дорученням нашої страхової компанії міжнародна компанія_асистент, яка має свої представництва в багатьох країнах світу, організовує і надає медичну та іншу допомогу нашим страхувальникам за кордоном. Вона працює цілодобово, тож у будь_який момент може оперативно відреагувати на дзвінок водія.


У договорі страхування зазначено номери цілодобових телефонів, за якими необхідно повідомити про подію. Також у договорі є звернення до лікаря або представника медичного закладу, який надаватиме допомогу (кількома іноземними мовами).


Співробітник компанії_асистента залежно від характеру необхідної допомоги забезпечить виїзд бригади швидкої допомоги, організує перевезення до лікарні, направить до стоматологічної клініки тощо. Контроль за станом застрахованого ведеться постійно: лікарі компанії_асистента слідкують за процесом лікування, отримують медичні звіти про надання допомоги застрахованому.


Якщо стан страхувальника не дозволяє зателефонувати і повідомити про випадок компанії_асистенту, то таке повідомлення може бути передано будь_якою іншою особою, що діятиме від імені застрахованого. Витрати на здійснення цього повідомлення також відшкодовуються. Страхова компанія отримує повідомлення про настання страхового випадку від співробітника компанії_асистента та відшкодовує витрати на надану медичну та іншу допомогу застрахованому.


• Якою є сума страхування: постійна чи змінюється залежно від страхових внесків?


Розмір страхової суми визначається згідно з вимогами країни, до якої здійснюється подорож. Це залежить від вартості медичного обслуговування у кожній конкретній країні. Якщо для держав Східної Європи і колишніх країн СНД достатньо укласти до говір, де страхова сума становить від 5 до 15 тис. євро або доларів на одну особу, то для країн Шенгенської угоди мінімальна сума страхового покриття становить 30 тис. євро. Страхова сума зменшується на суму виплаченого страхового відшкодування у разі настання страхового випадку, при цьому договір продовжує діяти.


• Скільки часу діє страховий поліс?


Кожний клієнт має змогу обрати найбільш зручний для нього термін дії договору страхування. Передбачено можливість укласти договір як на період однієї поїздки терміном від одного дня до одного року, так і на здійснення багаторазових подорожей з невизначеними датами здійснення поїздок, а визначеною загальною кількістю днів перебування за кордоном. При цьому термін дії договору встановлюється на три місяці, на шість місяців або на рік, а кількість днів перебування за кордоном становить від 30 до 180 днів.


• Не секрет, що більшість водіїв ще не до кінця довіряють страхуванню в Україні. Чи можете ви гарантувати їм лояльний підхід до кожної справи?


Фахівці нашої компанії мають великий досвід врегулювання страхових випадків у різних країнах світу. А завоювати довіру можна лише ефективною роботою. З цією метою проводиться навчання персоналу компанії з якісного обслуговування клієнтів, розробляються найбільш оптимальні умови страхування, залучаються до співпраці кращі компанії_асистенти. Найкращим гарантом є професіоналізм і досвід працівників нашої страхової компанії, а також прагнення максимально задовольнити потреби наших клієнтів.


• Чи передбачено певні умови, коли договір страхування можна розірвати в односторонньому поряду?


Звичайно, дію договору страхування подорожуючих за кордон можна зупинити достроково за вимогою будь_якої із сторін договору. При цьому повідомлення про намір достроково припинити дію договору повинно бути зроблено не пізніше ніж за п’ять днів до дати його припинення.

Ірина КОСОВСЬКА


 
 
Ссылка на статью: http://interdalnoboy.com/2009/04/22/pro_bezpeku_za_kordonom_podba_strakhovik.html
Рекомендуем почитать
Рада АсМАП України прийняла рішення щодо створення страхової компанії - ст ...
Із задоволенням повідомляємо всіх перевізників, що на засіданні Ради АсМАП у грудні 2007 року було прийнято рішення про створення страхової компанії - стратегічного партнера Асоціації та всіх її учасників. Такою компанією стало Закрите акціонерне ...

Щодо необхідності оформлення полісів медичного страхування при здійсненні в ...
Як повідомило Міністерство закордонних справ України, представниками консульського відділу Посольства України в Турецькій Республіці неодноразово фіксувалися випадки, коли працівники українських транспортних компаній здійснювали службові відряджен ...

Щодо почастішання випадків продажу підробних полісів "Зелена карта"
СК "Перша страхова компанія", з посиланням на информ агентства, поспішає попередити, що почастішали випадки продажу підробних полісів "Зелена карта" . Особливо це актуально в прикордонних районах нашої країни, де страхові продукти продаються прямо ...

 
Нам интересно узнать Ваше мнение
Продать автомобиль
Актуальные объявления о продаже

 ГАЗ 53 самосвал ГАЗ 53 самосвал '1978
Самосвал
цена: 6500 USD
3 месяца назад
Одесса
 ЗИЛ 157 Буровая установка БГМ 1 ЗИЛ 157 Буровая установка БГМ 1 '1971
Спецтехника
цена: 16000 USD
11 месяцев назад
Одесса
 MAN TGX MAN TGX '2016
Седельный тягач
цена: 4 900 000 руб.
1 год назад
Московская область,Г.О. Мытищи,МКАД 85-км,пр-д Автомобильный,вл.1 стр. 9
 ЗИЛ 131 Буровая установка БГМ 1 ЗИЛ 131 Буровая установка БГМ 1 '1992
Спецтехника
цена: 17000 USD
2 года назад
Одесса
 Тонар 97882 Тонар 97882 '2020
Бортовой
цена: 3 245 000 руб.
2 недели назад
Москва Север
 CIMC LPC9500G CIMC LPC9500G '2019
Цистерна
цена: 38000 USD
1 год назад
Благовещенск
 CIMC LPC9500C CIMC LPC9500C '2019
Тяжеловоз
цена: 42000 USD
1 год назад
Благовещенск
 CIMC LPC9500A CIMC LPC9500A '2019
Бортовой
цена: 34000 USD
1 год назад
Благовещенск
 ЛиАЗ 525653 ЛиАЗ 525653 '2012
Автобус (88 мест)
цена: 3650000 руб.
4 года назад
Москва
 ЛиАЗ 525653 ЛиАЗ 525653 '2012
Автобус (88 мест)
цена: 3800000 руб.
4 года назад
Москва
 Setra S 416 HDH Setra S 416 HDH '2007
Автобус (47 мест)
цена: 18000000 руб.
5 лет назад
Солнечногорский рн
 ПАЗ 4234 ПАЗ 4234 '2012
Автобус (30 мест)
цена: 1800000 руб.
5 лет назад
Уфа
Наши информационные партнеры:

ПАО Автокраз

Производитель спецтехники "НижСпецАвто"

Производитель прицепов и кузовов Grunwald

Завод спецтехники "Чайка Сервис"

Компания Дальнобой

Компания Дальнобой
 
Пользовательский поиск
 
Каталог компаний
АвтоСнабЦентр
Татарстан
Автокам
Россия
Агро-Союз
Украина
Автек
Украина
TernoCar
Украина
HOWO Украина
Украина
ООО "АвтоКАМ"
Украина
СИМ-авто
Украина
дуки
Россия
ТК-Альянс
Украина
ТАТРА-УРАЛ
Россия
avoirltd
Россия
Авторадость
Украина
Rigel-RA
Украина
Kamaz-Trans-Servis
Украина
inkom
Россия
Couplage
Россия
СолидАвто
Россия
ГрузовичОК
Украина
yueda
Россия
АКС Авто
Россия
АгроФеррум
Украина
expooil
Россия
ООО НИКО
Россия
N-Trans
Украина
РусАвто
Россия
DAF Wanicki
Казахстан
Крафттранс
Украина
Avtovin
Украина
reyshepherd
Украина
translife.com.ua
Украина
зарегистрировать компанию
войти
Каталог компаний
 
Обратная связь
SiteHeart
Книга жалоб и пожеланий
Оставить сообщение
Главные новости
       
 
 
  Дальнобой новости Автообзор Тест-драйв АсМАП Дорога и закон Автобазар Каталог грузовиков Каталог автобусов Каталог прицепов Грузы и транспорт Фотогалерея