Автомобили DAFАвтомобили КрАЗАвтомобили ВладимирАвтомобили FotonАвтомобили МАЗАвтомобили InternationalАвтомобили HOWOАвтомобили PeterbiltАвтомобили GinafАвтомобили КАМАЗАвтомобили БелАЗАвтомобили САМС
   
АсМАП України
АсМАП России
Асмап республики Беларусь
Разное

Інформація про стан виконання вимог Страйкового Комітету АсМАП України

 
Автор: Александр
Дата публикации: 23.07.2008
Категория: АсМАП України
Рейтинг: 189

На зустрічі членів Ради Асоціації з представниками органів виконавчої влади 7 липня поточного року та на засіданні Кабінету Міністрів України 9 липня обговорювалися проблеми конкурентноспроможності українських перевізників, зокрема, щодо виконання щодо повернення до нульової ставки оподаткування перевезень по території України, як при експорті, так і при імпорті товарів, та про встановлення нульової ставки ввізного мита і звільнення від оподаткування операції з ввезення на митну територію України нових (ЄВРО-4 та ЄВРО-5) сідельних тягачів, напівпричепів до них, вантажних автомобілів та автобусів для міжнародних перевезень.

Прийняті такі рішення:

Поданим Кабінетом Міністрів України на розгляд Верховної Ради України проектом Закону за № 2713 " Про внесення змін до Закону України "Про Державний бюджет України на 2008 рік" та деяких інших законодавчих актів України" передбачається:

  • встановити нульову ставку оподаткування операцій з міжнародних перевезень автомобільним транспортом пасажирів, багажу, вантажобагажу (товаробагажу) та вантажу за межі державного кордону України (при експорті товарів) шляхом внесення змін до статті 6 Закону України "Про податок на додану вартість;
  • встановити нульову ставку ввізного мита на сідельні тягачі – код УКТ ЗЕД 8701 20 10 00 та напівпричепи до них – код УКТ ЗЕД 8716 39 30 10, а також автобуси – код УКТ ЗЕД 8702 10 11 30 - шляхом внесення змін до Закону України "Про митний тариф України".

Оскільки Закон " Про внесення змін до Закону України "Про Державний бюджет України на 2008 рік" та деяких інших законодавчих актів України" не прийнятий Верховною Радою України та направлений на доопрацювання у комітет з питань бюджету, зміни з цих питань можна очікувати не раніше вересня місяця.

Щодо звільнення від сплати ПДВ при ввезенні транспортних засобів категоричне заперечення висловило Міністерство фінансів України. Дано протокольне доручення Кабінету Міністрів України вивчити європейський досвід оподаткування при ввезенні тягачів та напівпричепів для міжнародних перевезень для подальшого опрацювання цього питання.

Вимога Рішення Результат
1 Відмінити розпорядження КМДА щодо заборони в’їзду в місто у денний час вантажного автотранспорту, як такого, що паралізує роботу підприємств міста, перешкоджає доставці товарів у м. Київ та транзитом через цей головний транспортний вузол України у інші регіони та країни. Відповідно до Розпорядження №722 від 29.05.2008 : „Забороняється з 01.06.08 заїзд вантажного транспорту загальною масою більше 4,5 тонн в межі міста Києва з 07-00 год до 20-00 год. Заїзд в межі міста Києва автомобілів, які здійснюють перевезення вантажів у міжнародному сполученні, дозволити з 10-00 год. до 17-00 год. при наявності у водіїв міжнародної товаро-транспортної накладної „CMR” або книжки міжнародних дорожніх перевезень (МДП) та обладнання автомобіля знаком TIR.” Виконано частково.
2 Забезпечити неухильне виконання розпорядження КМУ №307 від 07.06.2002 р. щодо заборони примусового проходження автомобілів через приватний термінал у пункті пропуску «Ягодин». Державною митною службою України прийнято рішення про переведення особового складу контролюючих органів в пункт пропуску „Ягодин” та здійснення з 23.05.2008 року оформлення товарів у режимі „імпорт” виключно в пункту пропуску. Виконано.
3 Відкликати лист ДМСУ від 16.01.2008 №11/1-15/352-ЕП щодо застосування вексельної форми розрахунків під час митного оформлення транспортних засобів та листи від 14.02.2006 №11/2-9/1480-ЕП, від 27.12.2007 №11/2-10/13209-ЕП, від 26.01.2008 №11/6-9/824-ЕП щодо використання причепів/напівпричепів, що належать нерезидентам України. Верховний Суд України надав роз”яснення, викладені в листі від 21.04.08 № 21-7/2008 щодо заборони сплати податку на додану вартість шляхом видачі податкових векселів під час митного оформлення імпортних товарів, Посилаючись на Закон України від 28.12.2007 №107-IV „Про Державний бюджет України на 2008 рік та про внесення змін до деяких законодавчих актів України” Не виконано.
4 Забезпечити неухильне дотримання процедури митного оформлення товарів передбаченої «Єдиним технологічним процесом обробки автотранспортних засобів, які слідують для розвантаження та чи завантаження на контейнерний термінал Одеського порту» шляхом внесення відповідних змін до нормативних документів Держмитслужби, зокрема до Наказу ДМСУ від 08.12.1998р. №771. Підписано спільний наказ Міністерства транспорту та зв’язку України та Державною митною службою України від 09.07.2008 №834/741 „Про митне оформлення вантажів в морських торговельних Одеському та Іллічівськом портах” В стадії виконання.
5 Забезпечити виконання Постанови Кабінету Міністрів України від 13.04.2005р. №269 «Про здійснення попереднього документального контролю товарів у пунктах пропуску через державний кордон України» законодавчо визначивши процедуру попереднього документального контролю. Кабінетом Міністрів України подано на розгляд Верховної Ради України проект Закону України „Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо здійснення попереднього документального контролю у пунктах пропуску через державний кордон”. В стадії виконання.
6 Повернутися до нульової ставки оподаткування перевезень по території України, що виконуються автомобільним транспортом у міжнародному сполученні. Кабінетом Міністрів України подано на розгляд Верховної Ради України проект Закону за № 2713 " Про внесення змін до Закону України "Про Державний бюджет України на 2008 рік" та деяких інших законодавчих актів України" В стадії виконання.
7 Встановити нульову ставку ввізного мита та звільнити від оподаткування операції з ввезення на митну територію України нових (ЄВРО-4 та ЄВРО-5) сідельних тягачів, напівпричепів до них, вантажних автомобілів та автобусів для міжнародних перевезень більше 45 пасажирів. Кабінетом Міністрів України подано на розгляд Верховної Ради України проект Закону за № 2713 " Про внесення змін до Закону України "Про Державний бюджет України на 2008 рік" та деяких інших законодавчих актів України" . Щодо звільнення від сплати ПДВ при ввезенні транспортних засобів категоричне заперечення висловило Міністерство фінансів України. В стадії виконання.
8 Делегувати Асоціації міжнародних автомобільних перевізників України (АсМАП України) право проведення розподілу, видачі та контролю використання дозволів на здійснення перевезення вантажів територією іноземних держав. Згідно роз’яснення Міністерства юстиції України та Міністерства транспорту та зв’язку України неможливе делегування зазначених функцій громадській організації. Питання знято.
9 Терміново вступити у переговори з Урядами Польщі та Словаччини з метою скасування введеного цими країнами в односторонньому порядку обмеження на кількість пального, яке ввозиться на їх території в баках транспортних засобів, що є порушенням міжурядових Угод про міжнародні автомобільні перевезення. Згідно з інформацією Департаменту автотранспорту Міністерства транспорту, пошт та телекомунікацій Словацької Республіки, з 25 жовтня 2007 року була прийнята нова редакція Митного закону СР №537/2007. На цей час, у відповідності до нової редакції Митного закону СР, не існує обмежень щодо кількості ввезеного у баку транспортних засобів пального при виконанні українськими авто перевізниками міжнародних вантажоперевезень. Посольством України в Республіці Польща надіслано листи з зазначеного питання до Міністерства інфраструктури та МЗС РП. Станом на 3 липня 2008 року офіційної відповіді від зазначених міністерств та Посольства не надходило. Словаччина – виконано. Польща – в стадії виконання.
10 Забезпечити 100%-ве виконання в Україні умов Європейської угоди про міжнародне дорожнє перевезення небезпечних вантажів (ДПНВ) Прийнята Постанова КМУ від 09.07 2008 №634 „Про внесення змін до Правил дорожнього руху”. Крім того, згідно доручення Прем’єр – міністра України, МВС у тримісячний строк затвердити маршрути руху, по яким здійснюються перевезення небезпечних вантажів, забезпечити встановлення відповідних дорожніх знаків, внести відповідні зміни до нормативно-правових актів МВС. В стадії виконання.
11 Застосовувати в Україні європейські вимоги при реєстрації транспортних засобів та проведені їх державного технічного огляду. Прийняті постанови КМУ № 606 "Порядок проведення державного технічного огляду колісних транспортних засобів" та № 607 "Про затвердження Порядку надання суб"єктам господарювання повноважень на проведення перевірки технічного стану колісних транспортних засобів під час державного технічного огляду". Не визначено процедуру проходження техогляду для отримання міжнародного сертифікату техогляду (МСТО). Досягнуто домовленостей з МВС України про видачу постійних талонів державної реєстрації на нові транспорті засоби. В стадії виконання.
12 Забезпечити виконання Угоди між Україною та Європейським Співтовариством про спрощення оформлення віз. Ведеться постійний моніторинг видачі професійних віз українським водіям консульствами іноземних держав. Інформація надається до Постійно діючої комісії при МЗС України. В стадії виконання.
13 Вжити термінових заходів щодо впровадження дієвих механізмів контролю якості дизельного пального та стабілізації його ціни. Мінпаливенерго України в своєму листі зазначив, що зростання цін обумовлено збільшенням ціни нафти на світовому ринку та зменшенням власної переробки нафти на НПЗ, і як наслідок, зростанням частки імпортованих світлих нафтопродуктів на внутрішньому ринку. Держспоживстандарт в своєму листі зазначив, що впровадження стандартів на дизельне паливо та автомобільні бензини підвищенної якості відбудеться лише з 2011 року у зв’язку з тим, що більша частина підприємств нафтопереробної галузі потребують технічного переоснащення. Держспоживстандарт разом з Мінтрансзв”язку розробити план перевірок автозаправних станцій України стосовно контролю якості дизельного пального, що реалізується на цих станціях. Переглянути чинні стандарти на предмет відповідності європейським нормам та у разі необхідності внести зміни. Ціна на нафтопродукти – не виконано. Якість – у стадії виконання.

 
 
Ссылка на статью: http://interdalnoboy.com/2008/07/23/nformacja_pro_stan_vikonannja_vimog_strajjkovogo_komtetu_asmap_ukrani.html
Рекомендуем почитать
Інформація про проведення страйку
03.04.2008р. відбулася Конференція Учасників Асоціації, якою прийнято рішення про проведення страйку та створено Страйковий Комітет із членів Ради Асоціації.

Інформація про проведення Всеукраїнського страйку !!!
03.04.2008р. відбулася Конференція Учасників Асоціація, якою прийнято рішення про проведення страйку та створено Страйковий Комітет із членів Ради Асоціації. В зазначеному рішенні висуваються наступні вимоги до уряду на державних установ України.. ...

Щодо стану розв’язання проблемних питань міжнародних автомобільних перевізн ...
На сьогоднішній день виконання Вимог страйкового комітету міжнародних автомобільних перевізників України до Кабінету Міністрів України та центральних органів виконавчої влади щодо забезпечення конкурентоспроможності українських міжнародних автомоб ...

 
Нам интересно узнать Ваше мнение
Продать автомобиль
Актуальные объявления о продаже

 ГАЗ 53 самосвал ГАЗ 53 самосвал '1978
Самосвал
цена: 6500 USD
4 месяца назад
Одесса
 ЗИЛ 157 Буровая установка БГМ 1 ЗИЛ 157 Буровая установка БГМ 1 '1971
Спецтехника
цена: 16000 USD
1 год назад
Одесса
 MAN TGX MAN TGX '2016
Седельный тягач
цена: 4 900 000 руб.
1 год назад
Московская область,Г.О. Мытищи,МКАД 85-км,пр-д Автомобильный,вл.1 стр. 9
 ЗИЛ 131 Буровая установка БГМ 1 ЗИЛ 131 Буровая установка БГМ 1 '1992
Спецтехника
цена: 17000 USD
2 года назад
Одесса
 Тонар 97882 Тонар 97882 '2020
Бортовой
цена: 3 245 000 руб.
3 недели назад
Москва Север
 CIMC LPC9500G CIMC LPC9500G '2019
Цистерна
цена: 38000 USD
1 год назад
Благовещенск
 CIMC LPC9500C CIMC LPC9500C '2019
Тяжеловоз
цена: 42000 USD
1 год назад
Благовещенск
 CIMC LPC9500A CIMC LPC9500A '2019
Бортовой
цена: 34000 USD
1 год назад
Благовещенск
 ЛиАЗ 525653 ЛиАЗ 525653 '2012
Автобус (88 мест)
цена: 3650000 руб.
4 года назад
Москва
 ЛиАЗ 525653 ЛиАЗ 525653 '2012
Автобус (88 мест)
цена: 3800000 руб.
4 года назад
Москва
 Setra S 416 HDH Setra S 416 HDH '2007
Автобус (47 мест)
цена: 18000000 руб.
5 лет назад
Солнечногорский рн
 ПАЗ 4234 ПАЗ 4234 '2012
Автобус (30 мест)
цена: 1800000 руб.
5 лет назад
Уфа
Наши информационные партнеры:

ПАО Автокраз

Производитель спецтехники "НижСпецАвто"

Производитель прицепов и кузовов Grunwald

Завод спецтехники "Чайка Сервис"

Компания Дальнобой

Компания Дальнобой
 
Пользовательский поиск
 
Каталог компаний
АвтоСнабЦентр
Татарстан
Автокам
Россия
Агро-Союз
Украина
Автек
Украина
TernoCar
Украина
HOWO Украина
Украина
ООО "АвтоКАМ"
Украина
СИМ-авто
Украина
дуки
Россия
ТК-Альянс
Украина
ТАТРА-УРАЛ
Россия
avoirltd
Россия
Авторадость
Украина
Rigel-RA
Украина
Kamaz-Trans-Servis
Украина
inkom
Россия
Couplage
Россия
СолидАвто
Россия
ГрузовичОК
Украина
yueda
Россия
АКС Авто
Россия
АгроФеррум
Украина
expooil
Россия
ООО НИКО
Россия
N-Trans
Украина
РусАвто
Россия
DAF Wanicki
Казахстан
Крафттранс
Украина
Avtovin
Украина
reyshepherd
Украина
translife.com.ua
Украина
зарегистрировать компанию
войти
Каталог компаний
 
Обратная связь
SiteHeart
Книга жалоб и пожеланий
Оставить сообщение
Главные новости
       
 
 
  Дальнобой новости Автообзор Тест-драйв АсМАП Дорога и закон Автобазар Каталог грузовиков Каталог автобусов Каталог прицепов Грузы и транспорт Фотогалерея