Автомобили SterlingАвтомобили FordАвтомобили САМСАвтомобили FreightlinerАвтомобили MANАвтомобили YUEJINАвтомобили БелАЗАвтомобили ТАТРААвтомобили MackАвтомобили ВладимирАвтомобили ТОНАРАвтомобили КАЗ
   
АсМАП України
АсМАП России
Асмап республики Беларусь
Разное

Надаємо інформацію щодо вирішення проблемних питань міжнародних автомобільних перевізників згідно вимог Страйкового Комітету!

 
Автор: Александр
Дата публикации: 21.07.2008
Категория: АсМАП України
Рейтинг: 190
Шановні учасники Асоціації!

Надаємо інформацію щодо вирішення проблемних питань міжнародних автомобільних перевізників згідно вимог Страйкового Комітету!

п. 3 Вимог: Щодо відкликання листів ДМСУ №№ 11/2-9/1480-ЕП від 14.02.2006 р., 11/2-10/13209-ЕП від 27.12.2007 р., 11/6-9/824-ЕП від 26.01.2008 р. про використання причепів/напівпричепів, що належать нерезидентам.

З метою врегулювання процедури тимчасового ввезення українськими перевізниками транспортних засобів (причепів/напівпричепів), що належать нерезидентам України без сплати податків та зборів Держмитслужбою ініційовано внесення змін до ст. 206 Митного Кодексу України, які включені до проекту Закону України «Про внесення змін до Закону України «Про Державний бюджет на 2008 рік та про внесення змін до деяких законодавчих актів України»».

Кабінетом Міністрів України схвалено зазначений проект Закону та подано на розгляд Верховної Ради України.

Враховуючи, що чергова сесія Верховної Ради України завершила свою роботу, а проект Закону «… «Про Державний бюджет…»» не прийнято, Кабінетом Міністрів України доручено Держмитслужбі розробити та подати на розгляд Уряду проект постанови КМУ «Про ввезення резидентами України причепів та напівпричепів, зареєстрованих на нерезидентів України, без сплати податків та зборів».

В даний час зазначений документ готується і буде представлено на черговому засіданні Кабінету Міністрів України.

п. 4 Вимог: Щодо впровадження європейської технологічної схеми обробки автотранспорту в контейнерних терміналах Одеського та Іллічівського морських торгівельних портах.

За дорученням Уряду Держмитслужбою та Мінтрансзв’язку України 09 липня 2008 року видано спільний Наказ № 834/741 «Про митне оформлення вантажів в морських торговельних Одеському та Іллічівському портах».

Згідно вказаного документу Міністерство транспорту до 1 листопада 2008 року зобов’язалось забезпечити в Одеському та Іллічівському портах роботу технологічного транспорту, а також відповідні умови для проведення митного контролю та оформлення вантажів в контейнерах.

В свою чергу, Держмитслужба розробить технологічний порядок проходження митного оформлення вантажів у портах і протягом 3-х діб з дня виконання п. 1 наказу забезпечить цілодобове митне оформлення вантажів із застосуванням технологічного транспорту без додаткового залучення автомобільних перевізників.

Крім цього, на звернення Асоціації рішенням Держмитслужби України (лист ДМСУ № 11/5-19/7231-ЕП від 02.07.2008 року) з 7 липня поточного року запроваджено зміни до технології роботи Південної митниці з митного оформлення автотранспортних засобів, якими вивозяться контейнери з імпортними вантажами з Одеського та Іллічівського морських торговельних портів.

Головною особливістю нової схеми оформлення є те, що посадові особи Південної митниці відтепер будуть вносити до ЄАІС ДМСУ всю необхідну інформацію завчасно, ще до в’їзду автомобіля на територію порту.

Таким чином, операції, які здійснюються митниками безпосередньо під час виїзду контейнеровозу із зони митного контролю порту, фактично обмежено друком витягів з електронних копій ПП/ПД та прийняттям письмового зобов’язання перевізника доставити товари у митницю призначення.

п. 5 Вимог: Приведення до європейських стандартів процедури та термінів оформлення товарів і транспортних засобів в пунктах пропуску через державний кордон України та на внутрішніх митницях.

Кабінетом Міністрів України схвалено проект Закону України «Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо здійснення попереднього документального контролю у пунктах пропуску через державний кордон» та подано на розгляд до Верховної Ради України.

Вказаним документом вносяться зміни до законів України «Про ветеринарну медицину», «Про карантин рослин», «Про охорону навколишнього природного середовища», «Про безпечність та якість харчових продуктів», «Про вивезення, ввезення та повернення культурних цінностей» та передбачається, що у пунктах пропуску через державний кордон України контроль окремих товарів, що ввозяться на митну територію України здійснюватиметься митними органами у формі попереднього документального контролю.

Крім того, на засіданні Уряду 9 липня поточного року прийнято постанову «Про внесення змін до деяких постанов Кабінету Міністрів України».

Зазначеною постановою вносяться зміни до:

  • постанови Кабінету Міністрів України від 13 квітня 2005 р. № 269 "Про здійснення попереднього документального контролю товарів у пунктах пропуску через державний кордон України" (переглянути);
  • постанови Кабінету Міністрів України від 24 жовтня 2002 р. № 1569 "Про затвердження Порядку справляння єдиного збору у пунктах пропуску через державний кордон" (сторінка1) (сторінка2);
  • постанови Кабінету Міністрів України від 24 грудня 2003 р. № 1989 "Питання пропуску через державний кордон автомобільних, водних, залізничних та повітряних транспортних засобів перевізників і товарів, що переміщуються ними" (сторінка1) (сторінка2).

Зазначена постанова зобов’язує Державну митну службу, Адміністрацію Державної прикордонної служби, Міністерство охорони здоров'я, Міністерство аграрної політики, Міністерство транспорту та зв'язку, Міністерство охорони навколишнього природного середовища, Міністерство культури і мистецтв в двомісячний термін, з дня набрання чинності постанови, визначити:

  • перелік міжнародних та міждержавних пунктів пропуску, у яких здійснюється контроль товарів органами державної влади, що забезпечують санітарний, ветеринарний, фітосанітарний, радіологічний, екологічний контроль, контроль СМАП та контроль за переміщенням культурних цінностей;
  • перелік товарів, що підлягають обов'язковому контролю у пунктах пропуску у разі здійснення транзиту, ввезення та вивезення з митної території України.
Департамент юридичного
супроводження Конвенції МДП

 
 
Ссылка на статью: http://interdalnoboy.com/2008/07/21/nadamo_nformacju_shhodo_virshennja_problemnikh_pitan_mzhnarodnikh_avtomoblnikh_perevznikv_zgdno_vimog_strajjkovogo_komtetu.html
Рекомендуем почитать
Про затвердження Переліку товарів, які підлягають обов’язковому санітарном ...
Як відомо, приведення до європейських стандартів процедури та термінів оформлення товарів і транспортних засобів в пунктах пропуску через державний кордон України та на внутрішніх митницях є однією з Вимог Страйкового комітету міжнародних автомобі ...

Оформлення транспортних засобів (причепів, напівпричепів)
Завдяки наполегливій роботі Секретаріату по відстоюванню інтересів учасників Асоціації у вищих органах виконавчої влади, а також на виконання Вимог Страйкового комітету, Кабінетом Міністрів України 20.08.2008 року прийнято постанову № 715 «Про доп ...

Про затвердження Інструкції зі здійснення митного контролю та митного оформ ...
Держмитслужбою напрацьовано проект наказу «Про затвердження Інструкції зі здійснення митного контролю та митного оформлення товарів та транспортних засобів у пунктах пропуску через державний кордон для автомобільного сполучення».

 
Нам интересно узнать Ваше мнение
Продать автомобиль
Актуальные объявления о продаже

 КамАЗ 65115 КамАЗ 65115 '2013
Самосвал
цена: 1795000 руб.
23 часа назад
Дмитровка
 Iveco EuroStar 430 Iveco EuroStar 430 '2002
Седельный тягач
цена: 6200 USD
1 день назад
Хуст
 MAN 18.400 MAN 18.400 '2008
Седельный тягач
цена: 20800 EUR
2 дня назад
Ужгород
 КамАЗ 55102 КамАЗ 55102 '1990
Самосвал
цена: 17000 USD
4 дня назад
Черкассы
 Krone SDP 27 Krone SDP 27 '2007
Тентованный
цена: договорная
2 дня назад
Львів
 Тонар 9523 Тонар 9523 '2012
Самосвальный
цена: 1050000 руб.
1 неделя назад
Люберцы
 Другое 852911А Другое 852911А '2016
Зерновоз
цена: 1400000 руб.
1 неделя назад
Ростов-на-Дону
 Fruehauf CURTAIN BOX Fruehauf CURTAIN BOX '1999
Бортовой
цена: 12500 USD
3 недели назад
Киев
 Setra S 416 HDH Setra S 416 HDH '2007
Автобус (47 мест)
цена: 18000000 руб.
3 дня назад
Солнечногорский рн
 ПАЗ 4234 ПАЗ 4234 '2012
Автобус (30 мест)
цена: 1800000 руб.
1 неделя назад
Уфа
 Setra S 416 HDH Setra S 416 HDH '2007
Автобус (47 мест)
цена: 18000000 руб.
1 неделя назад
Химки
 EOS Eos 80 EOS Eos 80 '1998
Автобус (34+2 мест)
цена: 30000 USD
3 недели назад
Ровно
Наши информационные партнеры:

ПАО Автокраз

Производитель спецтехники "НижСпецАвто"

Производитель прицепов и кузовов Grunwald

Завод спецтехники "Чайка Сервис"

Компания Дальнобой

Компания Дальнобой
 
Пользовательский поиск
 
Каталог компаний
АвтоСнабЦентр
Татарстан
Автокам
Россия
Агро-Союз
Украина
Автек
Украина
TernoCar
Украина
HOWO Украина
Украина
ООО "АвтоКАМ"
Украина
СИМ-авто
Украина
дуки
Россия
ТК-Альянс
Украина
ТАТРА-УРАЛ
Россия
avoirltd
Россия
Авторадость
Украина
Rigel-RA
Украина
Kamaz-Trans-Servis
Украина
inkom
Россия
Couplage
Россия
СолидАвто
Россия
ГрузовичОК
Украина
yueda
Россия
АКС Авто
Россия
АгроФеррум
Украина
expooil
Россия
ООО НИКО
Россия
N-Trans
Украина
РусАвто
Россия
DAF Wanicki
Казахстан
Крафттранс
Украина
Avtovin
Украина
reyshepherd
Украина
translife.com.ua
Украина
зарегистрировать компанию
войти
Каталог компаний
 
Обратная связь
SiteHeart
Книга жалоб и пожеланий
Оставить сообщение
Главные новости
       
 
 
  Дальнобой новости Автообзор Тест-драйв АсМАП Дорога и закон Автобазар Каталог грузовиков Каталог автобусов Каталог прицепов Грузы и транспорт Фотогалерея