Автомобили Dong FengАвтомобили DAFАвтомобили ГАЗАвтомобили ВладимирАвтомобили InternationalАвтомобили ТАТРААвтомобили Skoda-LIAZАвтомобили FordАвтомобили МАЗ-MANАвтомобили BAWАвтомобили GinafАвтомобили ЗиЛ
   
АсМАП України
АсМАП России
Асмап республики Беларусь
Разное

Про проведення широкомасштабної, безстрокової акції протесту

 
Автор: Александр
Дата публикации: 26.06.2008
Категория: АсМАП України
Рейтинг: 210
Про проведення широкомасштабної, безстрокової акції протесту
Звернення до міжнародних автомобільних перевізників України

З року в рік в Україні погіршується ситуація в області міжнародних автомобільних перевезень. Через найвищі у Європі податки та збори перевізники не в змозі оновлювати рухомий склад. На митне оформлення вантажів у пунктах перетину кордону, внутрішніх митницях та портах витрачається більше часу ніж на саме перевезення, автомобілі стали складами на колесах, а водії – в’язнями кабін. Як гриби після дощу в Україні з’являються все нові і нові закони та нормативні акти, що створюють перешкоди діяльності перевізників і обкладають їх новими контролями, обмеженнями, заборонами, зборами та штрафами. Кількість бюрократів збільшується, корупція процвітає.


Центральні органи виконавчої влади та органи, що здійснюють контроль роблять усе можливе щоб ускладнити національним перевізникам доступ до ринку міжнародних автомобільних перевезень. Держава з перевізника тільки стягує, а повертати, хоча б ПДВ – не збирається. Зростання цін на пальне несе надприбутки нафтотрейдерам і зубожіння перевізникам, підприємцям та пересічним українцям.


Роками ми втрачаємо позиції на ринку міжнародних перевезень. Уряди приходять і йдуть, а наші проблеми завжди залишаються з нами і стають тільки гострішими і ще більш нестерпними. Ми стали непотребом для своєї Держави. Знищуючи українських перевізників вона створює умови для експансії з боку іноземних компаній, які працюють у Європі за цивілізованим законодавством, а в Україні не потребують віз і непідвладні ґвалтівному та грабіжницькому розгулу чиновників.


Сьогодні ситуація досягла критичної межі, що ставить під загрозу існування самої галузі та майже 3000 підприємств-перевізників і 100000 працюючих в ній. Хто буде годувати наші сім’ї після остаточного знищення українських міжнародних перевізників?


Криза примусила автомобілістів-міжнародників 3 квітня 2008 року на Конференції учасників АсМАП України прийняти рішення про створення Страйкового комітету та висунути низку вимог до Кабінету Міністрів України, центральних органів виконавчої влади щодо забезпечення конкурентоспроможності українських міжнародних автоперевізників.


Після попереджувальної акції протесту українських міжнародних автоперевізників 6 травня у Києві, відбулась низка зустрічей та консультацій керівництва Асоціації та Страйкового комітету з Прем’єр-міністром України, представниками Мінтрансу, Держмитслужби, ДПА та інших виконавчих структур центральних органів влади, спрямованих на вирішення нагальних проблем вітчизняних автоперевізників. Однак, очікування виявились марними. Аналіз ходу виконання вимог свідчить про те, що існують намагання «поховати» вирішення накопичених проблем у стосах листування між чиновниками. Вони не хочуть нічого робити і опікуються тільки збереженням свого крісла та власними інтересами.


Ми хочемо жити у розвинутій європейській державі, яка дбає про своїх громадян. Але це неможливо через протидію чиновників та корупціонерів, які наживаються і паразитують на українських громадянах та підприємцях. Керівництво країни та Уряду свідомо дезінформується про реальний стан міжнародних автоперевезень, підтасовуються факти і створюються умови для збереження незаконних джерел поповнення особистих бюджетів, що приводить до подальшого розшарування суспільства і банкрутства середнього та малого бізнесу.

На сьогодні українські перевізники вичерпали свої можливості щодо вирішення спірних питань, тому змушені переходити до більш радикальних заходів з метою відстояти та захистити свої ділові і соціальні інтереси, та врешті і право на існування. 18 червня 2008 року на засіданні Страйкому було прийнято рішення про проведення широкомасштабної, безстрокової акції протесту, спрямованої на захист економічних інтересів та збереження галузі, як важливої складової економіки держави, відстоювання законних прав і свобод, визначених Конституцією України, та призначити її початок на 8 липня 2008 року.


Закликаємо учасників АсМАП, всіх автомобільних перевізників України, підтримати та взяти активну участь в акції протесту вітчизняних міжнародних автоперевізників!


Не дамо себе знищити!


Страйковий комітет
міжнародних автомобільних
перевізників України
Контакти Страйкового комітету:
Тел.: 8-093-320-29-51

 
 
Ссылка на статью: http://interdalnoboy.com/2008/06/26/pro_provedennja_shirokomasshtabno_bezstrokovo_akc_protestu.html
Рекомендуем почитать
Інформація на сайт щодо акції протесту міжнародних автоперевізників Україн ...
Про наростаючі кризові явища у галузі міжнародних автомобільних перевезень в Україні, вітчизняні перевізники попереджали владні структури не один день. Сьогодні ситуація досягла критичної межі, що ставить під загрозу існування самої галузі та майж ...

6 травня 2008 року у м. Києві відбудеться акція протесту міжнародних автомо ...
22 квітня 2008 року відбулося спільне засідання Ради АсМАП України та Страйкового комітету міжнародних автомобільних перевізників України. Враховуючи результати роботи, проведеної з моменту створення Страйкового комітету і висунення ним Вимо ...

Страйком проводить акцію протесту
За інформацією Страйкового Комітету українських міжнародних автомобільних перевізників, на останній тиждень червня поточного року заплановано проведення акції протесту у якій буде задіяна велика кількість автомобілів. Про подробиці акції ...

 
Нам интересно узнать Ваше мнение
Продать автомобиль
Актуальные объявления о продаже

 САЗ 3507 САЗ 3507 '1984
Самосвал
цена: 2200 USD
7 месяцев назад
Кропивницкий
 MAN TGA 26.44 MAN TGA 26.44 '2007
Контейнеровоз
цена: 24999 USD
7 месяцев назад
Волчанск, Харьковская область
 ГАЗ 66 ГАЗ 66 '1990
Кунг
цена: 65000 грн.
7 месяцев назад
Бровары
 ЗИЛ 130 ЗИЛ 130 '1990
Самосвал
цена: 3600 USD
7 месяцев назад
Одесса
 Тонар 97882 Тонар 97882 '2020
Бортовой
цена: 3 245 000 руб.
9 месяцев назад
Москва Север
 CIMC LPC9500G CIMC LPC9500G '2019
Цистерна
цена: 38000 USD
2 года назад
Благовещенск
 CIMC LPC9500C CIMC LPC9500C '2019
Тяжеловоз
цена: 42000 USD
2 года назад
Благовещенск
 CIMC LPC9500A CIMC LPC9500A '2019
Бортовой
цена: 34000 USD
2 года назад
Благовещенск
 ЛиАЗ 525653 ЛиАЗ 525653 '2012
Автобус (88 мест)
цена: 3650000 руб.
5 лет назад
Москва
 ЛиАЗ 525653 ЛиАЗ 525653 '2012
Автобус (88 мест)
цена: 3800000 руб.
5 лет назад
Москва
 Setra S 416 HDH Setra S 416 HDH '2007
Автобус (47 мест)
цена: 18000000 руб.
5 лет назад
Солнечногорский рн
 ПАЗ 4234 ПАЗ 4234 '2012
Автобус (30 мест)
цена: 1800000 руб.
5 лет назад
Уфа
Наши информационные партнеры:

ПАО Автокраз

Производитель спецтехники "НижСпецАвто"

Производитель прицепов и кузовов Grunwald

Завод спецтехники "Чайка Сервис"

Компания Дальнобой

Компания Дальнобой
 
Пользовательский поиск
 
Каталог компаний
АвтоСнабЦентр
Татарстан
Автокам
Россия
Агро-Союз
Украина
Автек
Украина
TernoCar
Украина
HOWO Украина
Украина
ООО "АвтоКАМ"
Украина
СИМ-авто
Украина
дуки
Россия
ТК-Альянс
Украина
ТАТРА-УРАЛ
Россия
avoirltd
Россия
Авторадость
Украина
Rigel-RA
Украина
Kamaz-Trans-Servis
Украина
inkom
Россия
Couplage
Россия
СолидАвто
Россия
ГрузовичОК
Украина
yueda
Россия
АКС Авто
Россия
АгроФеррум
Украина
expooil
Россия
ООО НИКО
Россия
N-Trans
Украина
РусАвто
Россия
DAF Wanicki
Казахстан
Крафттранс
Украина
Avtovin
Украина
reyshepherd
Украина
translife.com.ua
Украина
зарегистрировать компанию
войти
Каталог компаний
 
Обратная связь
SiteHeart
Книга жалоб и пожеланий
Оставить сообщение
Главные новости
       
 
 
  Дальнобой новости Автообзор Тест-драйв АсМАП Дорога и закон Автобазар Каталог грузовиков Каталог автобусов Каталог прицепов Грузы и транспорт Фотогалерея