Автомобили ShaanxiАвтомобили ТОНАРАвтомобили MackАвтомобили Dong FengАвтомобили ISUZUАвтомобили ScaniaАвтомобили InternationalАвтомобили МАЗАвтомобили УралАвтомобили КрАЗАвтомобили ТАТРААвтомобили Kenworth
   
АсМАП України
АсМАП России
Асмап республики Беларусь
Разное

До уваги міжнародних перевізників-учасників Асоціації, членів Ради та Страйкового Комітету!

 
Автор: Александр
Дата публикации: 16.05.2008
Категория: АсМАП України
Рейтинг: 199
Шановні автоперевізники!

На виконання вимог Страйкового комітету Асоціацією разом із Державною митною службою України 14 травня поточного року о 9.00 год. в пункті пропуску «Ягодин» проведено нараду з подальшим обстеженням пункту пропуску з приводу можливості переведення особового складу контролюючих органів в пункт пропуску для оформлення вантажних транспортних засобів, що переміщуються в режимі «імпорт» безпосередньо в пункті пропуску «Ягодин».


В нараді взяли участь: Голова Державної митної служби України В.І. Хорошковський, голова Волинської облради В.П. Дмитрук, Віце-президент АсМАП України Ю.Ф. Кучинський, представник АсМАП в п/п «Ягодин», «Доманове», «Рава-Руська» В.І. Зосимчук, голова Любомльської райдержадміністрації В.С. Веремчук та інші уповноважені особи.

Вивчивши технологічні особливості оформлення вантажів і транспортних засобів в п/п «Ягодин», Голова ДМСУ п. Хорошковський погодився із нашими пропозиціями, у зв’язку із чим прийнято рішення з 20 травня поточного року при митному оформленні товарів, що ввозяться на митну територію України із використанням книжки МДП, посадові особи митного органу не будуть вимагати подання попереднього повідомлення (ПП) або попередньої декларації (ПД).


Одночасно із відміною додаткового заходу контролю (ПП/ПД) з метою захисту товарно-транспортної документації від несанкціонованого доступу та підміни документів, Митна Служба найближчим часом запровадить процедуру упакування товарно-супровідних документів в «сейф-пакети» (Safe-pack). Мається на увазі, що в разі в’їзду транспортного засобу на митну територію України та взяття його національними митними органами під митний контроль, всі документи стосовно вантажу упаковуються у спеціально виготовлений пластиковий номерний пакет, який виключає можливість маскування слідів проникнення. В подальшому, якщо товар ввозиться в Україну з метою випуску у вільний обіг, пакет із документами передається для оформлення посадовій особі митниці призначення, якщо товар ввозиться з метою транзиту – пакет із документами передається посадовій особі митниці на виїзді з України.


Під час переговорів Держмитслужба попросила Асоціацію надати фінансову підтримку у придбанні вказаних пакетів. На прохання ДМСУ питання виділення коштів на придбання сейф-пакетів буде розглянуто на засіданні Ради АсМАП України.


Після огляду пункту пропуску «Ягодин» та його оновленої першої частини – зона виїзду з України, Головою ДМСУ п. Хорошковським прийнято рішення на період реконструкції другої частини пункту пропуску (зона в’їзду в Україну), яка має бути завершена протягом 6-9 місяців, здійснювати оформлення товарів у режимі «імпорт», безпосередньо в пункті пропуску «Ягодин».

Вказане рішення підтримано керівництвом органів місцевої влади.


Крім того, під час обговорення питання утворення черг в пункті пропуску «Ягодин-Дорохуськ» з польської сторони, начальник митного підрозділу Польщі поінформував присутніх, що з метою розв’язання вказаної проблеми, митні органи Польщі ініціюватимуть перед місцевою владою у Дорохуську розробку проекту будівництва поблизу пункту пропуску паркінгу для вантажних автомобілів кількістю до 1000 транспортних засобів. Вказаний проект дозволить розвантажити під’їзд до пункту пропуску, а також забезпечить належне виконання водіями умов праці та відпочинку, передбачених Угодою ЄУТР. Одноразово уповноважений представник польської митниці звернув увагу присутніх, що пропускна спроможність пункту пропуску «Ягодин-Дорохуськ» з польської сторони складає приблизно 250 автомобілів за зміну та 500 автомобілів за добу, в той час з українського боку пропускна спроможність пункту пропуску складає 350 автомобілів за зміну і, відповідно, 700 за добу. Тому, з метою недопущення утворення черг в пункті пропуску, представник польської митниці рекомендував обирати інші пункти пропуску на українсько-польському кордоні.


В той же день відбулось офіційне відкриття оновленого пункту пропуску «Рава-Руська-Хребенне», який на сьогодні, згідно розпорядження КМУ № 646-р «Про внесення змін до розпорядження КМУ від 25 липня 2007 року № 570», уповноважений здійснювати пропуск товарів 1-24 груп згідно УКТЗЕД.

Таким чином на кордоні з Республікою Польща пропуск товарів 1-24 груп здійснюватиметься окрім пунктів пропуску «Ягодин», «Краківець» також і в п/п «Рава-Руська».

Просимо прийняти до уваги наведену інформацію при плануванні перевезень товарів вказаних груп!


Департамент юридичного
супроводження Конвенції МДП
 
 
Ссылка на статью: http://interdalnoboy.com/2008/05/16/do_uvagi_mzhnarodnikh_perevznikvuchasnikv_asocac_chlenv_radi_ta_strajjkovogo_komtetu.html
Рекомендуем почитать
Терміново! Важливо! Черги в пункті пропуску «Ягодин-Дорохуськ»!
За інформацією представника АсМАП України в пункті пропуску «Ягодин» у зв’язку із тимчасовим скороченням кількості особового складу польської частини пункту пропуску «Ягодин-Дорохуськ» відбуваються значні затримки у митному оформленні вантажних тр ...

Щодо розширення переліку пунктів пропуску, що здійснюють оформлення товарів ...
У зв’язку із початком 1 липня 2008 року будівельних робіт другої черги реконструкції пункту пропуску «Ягодин-Дорохуськ», Асоціація звернулась до Держмитслужби з проханням розширити перелік пунктів пропуску українсько-польського кордону, що будуть ...

Відтепер митне оформлення вантажів здійснюватиметься виключно в пункті проп ...
У доповнення до нашої інформації від 15 та 19 травня поточного року повідомляємо, що Державною митною службою України остаточно прийнято рішення про переведення особового складу контролюючих органів в пункт пропуску «Ягодин» та здійснення з 23. ...

 
Нам интересно узнать Ваше мнение
Продать автомобиль
Актуальные объявления о продаже

 КамАЗ 65117 КамАЗ 65117 '2016
Фургон
цена: 4705000 руб.
3 недели назад
Кемерово
 КамАЗ 4308 КамАЗ 4308 '2016
Фургон
цена: 3485000 руб.
3 недели назад
Набережные Челны
 DAF 95 XF DAF 95 XF '2003
Седельный тягач
цена: 19000 USD
1 месяц назад
Киевская обл.
 FAW CA 1031 FAW CA 1031 '2007
Изотермический
цена: 2200 USD
1 месяц назад
Одесса
 Нефаз 9334 Нефаз 9334 '2017
Площадка
цена: 400000 USD
1 неделя назад
Набережные Челны
 Нефаз 9334-20-10 Нефаз 9334-20-10 '2016
Фургон
цена: договорная
3 недели назад
 Нефаз 8332 Нефаз 8332 '2016
Контейнер
цена: 2200000 руб.
3 недели назад
Набережные Челны
 Другое LPG Другое LPG '2016
Газовоз
цена: договорная
2 месяца назад
Турция
 ЛиАЗ 525653 ЛиАЗ 525653 '2012
Автобус (88 мест)
цена: 3650000 руб.
1 месяц назад
Москва
 ЛиАЗ 525653 ЛиАЗ 525653 '2012
Автобус (88 мест)
цена: 3800000 руб.
1 месяц назад
Москва
 Setra S 416 HDH Setra S 416 HDH '2007
Автобус (47 мест)
цена: 18000000 руб.
3 месяца назад
Солнечногорский рн
 ПАЗ 4234 ПАЗ 4234 '2012
Автобус (30 мест)
цена: 1800000 руб.
3 месяца назад
Уфа
Наши информационные партнеры:

ПАО Автокраз

Производитель спецтехники "НижСпецАвто"

Производитель прицепов и кузовов Grunwald

Завод спецтехники "Чайка Сервис"

Компания Дальнобой

Компания Дальнобой
 
Пользовательский поиск
 
Каталог компаний
АвтоСнабЦентр
Татарстан
Автокам
Россия
Агро-Союз
Украина
Автек
Украина
TernoCar
Украина
HOWO Украина
Украина
ООО "АвтоКАМ"
Украина
СИМ-авто
Украина
дуки
Россия
ТК-Альянс
Украина
ТАТРА-УРАЛ
Россия
avoirltd
Россия
Авторадость
Украина
Rigel-RA
Украина
Kamaz-Trans-Servis
Украина
inkom
Россия
Couplage
Россия
СолидАвто
Россия
ГрузовичОК
Украина
yueda
Россия
АКС Авто
Россия
АгроФеррум
Украина
expooil
Россия
ООО НИКО
Россия
N-Trans
Украина
РусАвто
Россия
DAF Wanicki
Казахстан
Крафттранс
Украина
Avtovin
Украина
reyshepherd
Украина
translife.com.ua
Украина
зарегистрировать компанию
войти
Каталог компаний
 
Обратная связь
SiteHeart
Книга жалоб и пожеланий
Оставить сообщение
Главные новости
       
 
 
  Дальнобой новости Автообзор Тест-драйв АсМАП Дорога и закон Автобазар Каталог грузовиков Каталог автобусов Каталог прицепов Грузы и транспорт Фотогалерея