Автомобили МАЗ-MANАвтомобили FotonАвтомобили InternationalАвтомобили KenworthАвтомобили FAWАвтомобили Western Star TrucksАвтомобили САМСАвтомобили VolvoАвтомобили MANАвтомобили IvecoАвтомобили БелАЗАвтомобили Skoda-LIAZ
   
АсМАП України
АсМАП России
Асмап республики Беларусь
Разное

ПОПЕРЕДЖУВАЛЬНА АКЦІЯ ПРОТЕСТУ міжнародних автоперевізників України

 
Автор: Александр
Дата публикации: 8.05.2008
Категория: АсМАП України
Рейтинг: 185

6 травня 2008 року міжнародні автоперевізники України провели в Києві попереджувальну акцію протесту. О 7 ранку в столицю увійшли майже 200 вантажівок, які наочно продемонстрували, що очікує місто у випадку введення в дію розпорядження КМДА стосовно заборони руху вантажного транспорту Києвом у денний час. В такий спосіб перевізники намагались привернути увагу влади та громадськості до проблем, що накопичились останнім часом у галузі міжнародних автоперевезень.


Опівдні відбулась зустріч автомобілістів-міжнародників, які прибули до Києва зі всієї України, з Головою Держмитслужби Валерієм ХОРОШКОВСЬКИМ, Міністром транспорту Йосипом ВІНСЬКИМ, першим заступником міського голови столиці Денисом БАССОМ, представниками МВС і транспортної інспекції. В ході зустрічі перевізники висловили свої вимоги до влади та конкретні пропозиції стосовно вирішення проблемних питань, які поставили галузь на межу виживання. Зокрема, перевізники вимагають скасувати розпорядження КМДА про заборону в`їзду до Києва вдень вантажного транспорту, забезпечити виконання Угоди з ЄС про спрощене оформлення віз.


Також перевізники вимагають скасувати рішення Держмитслужби про відміну вексельної форми розрахунків під час оформлення автомобілів, запровадити в Україні європейські вимоги при реєстрації транспортних засобів та проведення їх державного технічного огляду, увідповіднити до європейських норм порядок проходження в пунктах пропуску через кордон, повернутися до нульової ставки оподаткування перевезень в Україні, встановити нульову ставку на ввезення нових тягачів, вантажних автомобілів і напівпричепів та ін.


За словами Міністра транспорту та зв’язку України, усі пункти вимог міжнародних перевізників були ретельно розглянуті. “Ми всі на вашому боці”, - наголосив Йосип ВІНСЬКИЙ під час зустрічі заявивши, що на даний час вже відпрацьовано основні вимоги до Уряду та державних установ України, які були висунуті перевізниками 3 квітня, та розроблено низку конкретних заходів, спрямованих на їх вирішення.


В той же час Голова Держмитслужби Валерій ХОРОШКОВСЬКИЙ вважає, що серед вимог, які перевізники висувають до ДМСУ, у його компетенції – лише дві проблеми. Це – сумнозвісний термінал у Ягодині та непорозуміння із орендованими причепами, якими раніше користувалися українські перевізники. Після підписання низки листів Держмитслужби, вони практично втратили таку можливість і їх місце зайняли іноземці. Втім, Валерій ХОРОШКОВСЬКИЙ визнав: ситуація справді абсурдна. І пообіцяв посприяти поверненню попереднього статус-кво. Що ж до Ягодина, то перевізники знову почули запевнення: функціонування приватного терміналу справді порушує урядову постанову. Однак, як заявив Голова ДМСУ: «У мене немає інтересу до терміналу в Ягодині. Але ми повинні розуміти: якщо його закрити, то кількість пропуску зменшиться у три рази. Якщо ми готові до цього, то доведеться терпіти, але не довго. Не більше дев’яти місяців, бо у мене є рішення добудувати «Ягодин», зробивши там державний термінал».


Зустріч з представниками влади засвідчила: найболючіше сьогодні перевізники реагують на рішення київської влади, пов’язаного із забороною руху вантажівок у денний час столичними магістралями. Слова першого заступника голови КМДА Дениса БАССА про деяке пом’якшення заборони, перевізники не сприйняли. Більшість учасників зборів підтримали пропозицію, щоб із розпорядження КМДА було вилучено норму про рух міжнародних перевізників столицею. Адже заборону на в`їзд автопоїздів в столицю потрібно ретельно готувати. Втім, українські міжнародні автоперевізники налаштовані на конструктивний діалог з владою. Саме з цим пов’язана і зміна керівника страйкому – замість Валерія Черненка, котрий нерідко діяв всупереч рішенню колегіального органу, було обрано Сергія Чалого.


Якщо підсумувати результати проведеної акції в цілому, та зустрічі з представниками владних структур зокрема, то можна зробити висновок: влада почула справедливі вимоги перевізників і має намір їх вирішувати. Водночас перевізники чекатимуть конкретних дій влади. В іншому випадку автомобілісти – міжнародники залишають за собою право на всеукраїнський страйк.


Страйковий комітет висловлює щиру подяку всім, хто прийняв участь в акції і сподівається на якнайшвидше вирішення проблем, які сьогодні заважають українським міжнародним автоперевізникам ефективно працювати на користь собі і державі.

Детальний репортаж про акцію протесту міжнародних автоперевізників дивіться у тележурналі «УкрАвтоКонтинент» 11 травня о 8.15 на телеканалі «ЕРА».

Страйк перевізників. Автоколонна


Страйк перевізників. Автоколонна
Страйк перевізників. Автоколонна
Страйк перевізників. Автоколонна
Страйк перевізників. Автоколонна
Страйк перевізників. Автоколонна
Страйк перевізників. Автоколонна
Страйк перевізників. Автоколонна
Страйк перевізників. Автоколонна
Страйк перевізників. Автоколонна
Страйк перевізників. Автоколонна
Страйк перевізників. Автоколонна
Страйк перевізників. Автоколонна
Страйк перевізників. Автоколонна


 
 
Ссылка на статью: http://interdalnoboy.com/2008/05/08/poperedzhuvalna_akcja_protestu_mzhnarodnikh_avtoperevznikv_ukrani.html
Источник: www.asmap.org.ua
Рекомендуем почитать
Інформація на сайт щодо акції протесту міжнародних автоперевізників Україн ...
Про наростаючі кризові явища у галузі міжнародних автомобільних перевезень в Україні, вітчизняні перевізники попереджали владні структури не один день. Сьогодні ситуація досягла критичної межі, що ставить під загрозу існування самої галузі та майж ...

Автоперевізники розпочали нову акцію протесту. Перший день (ФОТО)
Автоперевізники розпочали нову акцію протесту. Перший день (ФОТО)
8 липня в Києві розпочалась акція протесту українських міжнародних автоперевізників. 800 представників підприємств - учасників АсМАП України пікетували Київську міську держадміністрацію з вимогою скасувати незаконне рішення про заборону руху ванта ...

В умовах наростаючих кризових явищ в економіці Асоціація міжнародних автоп ...
В умовах наростаючих кризових явищ в економіці Асоціація міжнародних автоперевізників України прикладає максимум зусиль для того, щоб пом’якшити їх наслідки для учасників Асоціації. Так, сьогодні розроблено антикризові заходи та проведено низку зу ...

 
Нам интересно узнать Ваше мнение
Продать автомобиль
Актуальные объявления о продаже

 ГАЗ 53 самосвал ГАЗ 53 самосвал '1978
Самосвал
цена: 6500 USD
3 месяца назад
Одесса
 ЗИЛ 157 Буровая установка БГМ 1 ЗИЛ 157 Буровая установка БГМ 1 '1971
Спецтехника
цена: 16000 USD
11 месяцев назад
Одесса
 MAN TGX MAN TGX '2016
Седельный тягач
цена: 4 900 000 руб.
1 год назад
Московская область,Г.О. Мытищи,МКАД 85-км,пр-д Автомобильный,вл.1 стр. 9
 ЗИЛ 131 Буровая установка БГМ 1 ЗИЛ 131 Буровая установка БГМ 1 '1992
Спецтехника
цена: 17000 USD
2 года назад
Одесса
 Тонар 97882 Тонар 97882 '2020
Бортовой
цена: 3 245 000 руб.
2 недели назад
Москва Север
 CIMC LPC9500G CIMC LPC9500G '2019
Цистерна
цена: 38000 USD
1 год назад
Благовещенск
 CIMC LPC9500C CIMC LPC9500C '2019
Тяжеловоз
цена: 42000 USD
1 год назад
Благовещенск
 CIMC LPC9500A CIMC LPC9500A '2019
Бортовой
цена: 34000 USD
1 год назад
Благовещенск
 ЛиАЗ 525653 ЛиАЗ 525653 '2012
Автобус (88 мест)
цена: 3650000 руб.
4 года назад
Москва
 ЛиАЗ 525653 ЛиАЗ 525653 '2012
Автобус (88 мест)
цена: 3800000 руб.
4 года назад
Москва
 Setra S 416 HDH Setra S 416 HDH '2007
Автобус (47 мест)
цена: 18000000 руб.
5 лет назад
Солнечногорский рн
 ПАЗ 4234 ПАЗ 4234 '2012
Автобус (30 мест)
цена: 1800000 руб.
5 лет назад
Уфа
Наши информационные партнеры:

ПАО Автокраз

Производитель спецтехники "НижСпецАвто"

Производитель прицепов и кузовов Grunwald

Завод спецтехники "Чайка Сервис"

Компания Дальнобой

Компания Дальнобой
 
Пользовательский поиск
 
Каталог компаний
АвтоСнабЦентр
Татарстан
Автокам
Россия
Агро-Союз
Украина
Автек
Украина
TernoCar
Украина
HOWO Украина
Украина
ООО "АвтоКАМ"
Украина
СИМ-авто
Украина
дуки
Россия
ТК-Альянс
Украина
ТАТРА-УРАЛ
Россия
avoirltd
Россия
Авторадость
Украина
Rigel-RA
Украина
Kamaz-Trans-Servis
Украина
inkom
Россия
Couplage
Россия
СолидАвто
Россия
ГрузовичОК
Украина
yueda
Россия
АКС Авто
Россия
АгроФеррум
Украина
expooil
Россия
ООО НИКО
Россия
N-Trans
Украина
РусАвто
Россия
DAF Wanicki
Казахстан
Крафттранс
Украина
Avtovin
Украина
reyshepherd
Украина
translife.com.ua
Украина
зарегистрировать компанию
войти
Каталог компаний
 
Обратная связь
SiteHeart
Книга жалоб и пожеланий
Оставить сообщение
Главные новости
       
 
 
  Дальнобой новости Автообзор Тест-драйв АсМАП Дорога и закон Автобазар Каталог грузовиков Каталог автобусов Каталог прицепов Грузы и транспорт Фотогалерея