Автомобили FreightlinerАвтомобили GinafАвтомобили САМСАвтомобили IvecoАвтомобили УралАвтомобили ShaanxiАвтомобили JinbeiАвтомобили FAWАвтомобили RenaultАвтомобили Western Star TrucksАвтомобили PeterbiltАвтомобили ТАТА
   
АсМАП України
АсМАП России
Асмап республики Беларусь
Разное

Заходи Міністерства транспорту та зв’язку України та Асоціації міжнародних автомобільних перевізників України щодо вирішення проблемних питань в сфері міжнародних автомобільних перевезень

 
Автор: Александр
Дата публикации: 26.02.2008
Категория: АсМАП України
Рейтинг: 162
За результатами зустрічі членів Ради АсМАП України з Міністром транспорту та зв’язку України паном Йосипом Вінським наказом від 15.02.2008 р. № 189 затверджені Заходи Міністерства транспорту та зв’язку України та Асоціації міжнародних автомобільних перевізників України щодо вирішення проблемних питань в сфері міжнародних автомобільних перевезень. Секретаріат та члени Ради Асоціації вживатимуть заходи щодо їх спільного виконання.

Затверджено

наказ Міністерства транспорту

та зв’язку України

_____________ 2008________

Заходи

Міністерства транспорту та зв’язку України та Асоціації міжнародних автомобільних перевізників України щодо вирішення проблемних питань в сфері міжнародних автомобільних перевезень

№ п/п Проблемні питання Шляхи та заходи щодо їх вирішення Термін виконання Відповідальні виконавці
1. Забезпечення виконання вже прийнятих нормативно-правових актів


1.1. Необхідність забезпечення виконання Угоди про прийняття єдиних умов періодичних технічних оглядів колісних транспортних засобів і про взаємне визнання таких оглядів, затвердженої Указом Президента України від 28.02.2006 № 159/2006 (Віденська угода 1997 року), в частині видачі Міжнародних сертифікатів технічного огляду з визнанням сертифікатів відповідності колісних транспортних засобів (КТЗ) вимогам чинної резолюції Європейської Конференції Міністрів Транспорту ЄКМТ у тій частині, що відповідає вимогам Віденської угоди 1997 року. На виконання наказу Міністерства транспорту та зв’язку України від 23.01.2008 № 66 «Про забезпечення виконання Угоди про прийняття періодичних технічних оглядів колісних транспортних засобів і про взаємне визнання таких оглядів» розробити проект нормативного документу для погодження, затвердження наказом Мінтрансзв’язку і державної реєстрації «Положення про Центр технічного огляду колісних транспортних засобів, його регіональні представництва й процедури отримання Міжнародного сертифіката технічного огляду» та вжити заходів щодо подання на розгляд Кабінету Міністрів України проектів постанов Кабінету Міністрів України «Про затвердження Порядку визначення вимог до перевірки конструкцій та технічного стану колісних транспортних засобів» та «Про затвердження Порядку перевірки суб’єктами господарювання технічного стану колісних транспортних засобів під час державного технічного огляду»; Вжити заходів щодо вироблення узгодженої позиції заінтересованих органів щодо проекту наказу Міністерства транспорту та зв’язку України «Про затвердження Технічних вимог до засобів перевірки технічного стану, обслуговування і ремонту колісних транспортних засобів та періодичності їх контролю». І квартал 2008 року Укравтотранс ДП «Державто-трансНДІпроект» АсМАП України (за згодою)
1.2. Забезпечення виконання постанов Кабінету Міністрів України від 18.01.2001 № 30 ”Про проїзд великогабаритних та великовагових транспортних засобів автомобільними дорогами, вулицями та залізничними переїздами” (пункту 5) та від 10.10.2001 № 1306 ”Про правила дорожнього руху” (пункту 22.5), якими дозволено рух великовагових транспортних засобів без дозволів на встановлених Укравтодором і Державтоінспекцією МВС маршрутах. Направити до Укравтодору та до МВС лист щодо надання переліку автомобільних доріг в Україні, на яких можливо дозволити рух великогабаритних транспортних засобів без дозволів. Підготувати матеріали про стан виконання першочергових заходів щодо вирішення проблемних питань в сфері міжнародних автомобільних перевезень для розгляду на Колегії Мінтрансзв’язку 1 березня 2008 року ІІ квартал 2008 року Укравтотранс Головавтотранс- інспекція ДП «СМАП» АсМАП України (за згодою) Укравтотранс Головавтотранс- інспекція ДП «СМАП» АсМАП України (за згодою)
1.3. Повернення ПДВ з перевезень українським міжнародним автомобільним перевізникам. Підготувати проект звернення до відповідних центральних органів виконавчої влади щодо вирішення питання повернення ПДВ з перевезень українським міжнародним автомобільним перевізникам І квартал 2008 року Укравтотранс АсМАП України (за згодою)
1.4. Невиконання розпорядження Кабінету Міністрів України від 07.06.2002 № 307-р «Про поліпшення умов перетинання державного кордону вантажними автотранспортними засобами» щодо здійснення усіх видів контролю безпосередньо у пунктах пропуску, а за наявності згоди перевізника - у прикордонних вантажних терміналах. Примусове проходження автомобілів через приватний термінал у п/п «Ягодин» Підготувати проект звернення до відповідних правоохоронних органів з метою проведення перевірки приватного терміналу у п/п «Ягодин». 1 березня 2008 року Укравтотранс АсМАП України (за згодою)
1.5. Неможливість реалізації окремих положень Європейської угоди про міжнародне дорожнє перевезення небезпечних вантажів (ДОПНВ) Розробити проекти відповідних нормативно-правових актів з метою приведення національного законодавства у відповідність до ДОПНВ. Направити до МВС листа з проханням переглянути затверджені маршрути перевезень небезпечних вантажів у зв’язку з введенням в експлуатацію нових ділянок автомобільних доріг загального користування Протягом 2008 року Департамент безпеки у галузі Укравтотранс Головавтотранс- інспекція ДП «СМАП» АсМАП України (за згодою)
2. Вдосконалення нормативно – правової бази та створення економічних умов для підвищення конкурентоспроможності українських перевізників, зменшення фінансового навантаження


2.1. Необхідність удосконалення здійснення контролю міжнародних автомобільних перевізників на державному кордоні України Службою міжнародних автомобільних перевезень Підготувати пропозиції Кабінету Міністрів України щодо необхідності утримання, починаючи з 2009 року, Служби міжнародних автомобільних перевезень за рахунок коштів з Державного бюджету України Протягом 2008 року Укравтотранс ДП «СМАП»
2.2. Питання повернення до нульової ставки ПДВ на українську частину міжнародних перевезень. Звернутись до Кабінету Міністрів України з листом щодо вирішення існуючою проблеми I півріччя 2008 року Укравтотранс АсМАП України
2.3. Оновлення рухомого складу автомобільного транспорту з метою підвищення конкурентоспроможності українських перевізників Розробити та внести на розгляд Кабінету Міністрів України проекти законів України "Про внесення змін до Закону України "Про митний тариф України" щодо встановлення нульової ставки ввізного мита на нові трактори колісні для перевезення напівпричепів (сідельні тягачі) та напівпричепи до них і "Про внесення доповнень до статті 11 Закону України "Про податок на додану вартість" (щодо звільнення від оподаткування операцій з ввезення на митну територію України тракторів колісних для перевезення напівпричепів та напівпричепів до них). Протягом 2008 року Укравтотранс АсМАП України (за згодою)
2.4. Видача ліцензійної картки як документу, що дублює ліцензію, та не має аналогів у країнах Європи та у Росії Розробити проекти законів України "Про внесення змін до Закону України "Про автомобільний транспорт" та "Про внесення змін до Закону України "Про ліцензування певних видів господарської діяльності" у яких передбачити відміну ліцензійних карток. Протягом 2008 року Укравтотранс Головавтотранс-інспекція
2.5. Фінансове навантаження на вітчизняних перевізників при отриманні дозвільних документів на міжнародні перевезення Підготувати пропозиції щодо: - зменшення вартості послуг за видачу та оформлення разових дозволів на здійснення міжнародних перевезень автомобільним транспортом; - зменшення вартості послуг за видачу та оформлення багаторазових дозволів ЄКМТ; - опрацювання питання щодо доцільності зменшення вартості послуг з перевірки відповідності транспортних засобів міжнародних перевізників вимогам Резолюцій ЄКМТ та видачі сертифікатів щодо придатності транспортних засобів до експлуатації і приведення, за необхідності, вартості послуг у відповідність з фактичними витратами Атестаційної Служби і випробувальних центрів за умови забезпечення якості перевірок згідно з вимогами ЄКМТ ІІ квартал 2008 року Листопад 2008 року І квартал 2008 року Укравтотранс АсМАП України (за згодою) ДП «СМАП» Укравтотранс АсМАП України (за згодою) ДП «Державто-трансНДІпроект»; регіональні випробувальні центри (за згодою)
2.6. Недосконалість Ліцензійних умов провадження господарської діяльності з надання послуг з перевезення пасажирів і вантажів автомобільним транспортом загального користування, затверджених наказом Державного комітету України з питань регуляторної політики та підприємництва та Міністерства транспорту України від 18 грудня 2003 року № 136/985 Розробка проекту нормативно-правового акту щодо внесення змін до Ліцензійних умов провадження господарської діяльності з надання послуг з перевезення пасажирів і вантажів автомобільним транспортом загального користування I квартал 2008 року Головавтотранс-інспекція АсМАПУкраїни (за згодою)
2.7. Неефективність системи професійної підготовки водіїв Розробити пропозиції до порядку та програм підготовки та перепідготовки водіїв. Здійснити заходи щодо удосконалення матеріально-технічної бази навчальних центрів 2008-2009 роки АсМАП України (за згодою) ДП «СМАП» Національний транспортний університет (за згодою) Київський транспортно-економічний технікум (за згодою)
3. Ліквідація дефіциту іноземних дозволів на здійснення міжнародних перевезень вантажів автомобільним транспортом


3.1. Дефіцит іноземних дозволів для поїздок до: - Італії; - Угорщини; - Росії; - Казахстану; - Азербайджану; - Вірменії Проведення переговорів на рівні керівників компетентних органів Італії та Угорщини. Підготувати проект звернення до Уряду Російської Федерації з приводу збільшення квоти російських дозволів до/з 3-х країн для українських перевізників. Забезпечити проведення засідань змішаних комісій (робочих групах тощо) з питань міжнародних автоперевезень з відповідними країнами. І квартал 2008 року Укравтотранс АсМАП України (за згодою)
3.2. Лібералізація перевезень пасажирів та вантажів у міжнародному автомобільному сполученні з країнами ЄС та СНД, особливо з обмеженими річними квотами Підготувати проекти листів до відповідних керівних органів країн-членів ЄС та СНД щодо необхідності створення спільної робочої групи для обговорення питань лібералізації перевезень Україна – країни ЄС, в тому числі співробітництва у питаннях переходу до виконання міжнародних перевезень вантажів без дозволів Протягом 2008 року Укравтотранс ДП «СМАП» АсМАП України (за згодою)
3.3. Встановлення Польщею в односторонньому порядку обмеження щодо кількості пального, яке ввозиться на її територію в баках транспортних засобів українськими міжнародними автоперевізниками, що не відповідає вимогам Угоди між Урядом України та Урядом Республіки Польща про міжнародні автомобільні перевезення Підготувати проект звернення до Уряду Республіки Польща I квартал 2008 року Укравтотранс АсМАП України (за згодою)
4. Створення умов щодо використання потенціалу України як транзитної державиПриведення дорожньої інфраструктури до рівня європейських країн та вимог ЄУТР Розробити проект програми розвитку придорожньої інфраструктури та будівництва в достатній кількості паркінгів, що охороняються, для вантажних автомобілів на основних автомагістралях і дорогах; підготувати проект звернення до уповноважених органів виконавчої влади щодо необхідності узгодження руху без отримання спецдозволів для контейнеровозів загальною вагою 44 т на вже затверджених маршрутах, де допускається проїзд контейнеровозів висотою до 4,35 м Протягом 2008 року Укавтотранс АсМАП України (за згодою) Укравтодор (за згодою) УДП «Укрінтерав-тосервіс» Укравтотранс
5. Питання митного оформлення


5.1. Адміністративні ускладнення під час проходження митного контролю та можливість зловживань суб’єктів митного контролю Підготовка проекту листа до Кабінету Міністрів України щодо вирішення питання полегшення проходження митного контролю Протягом 2008 року Департамент розвитку та координації систем транспорту та зв’язку Укравтотранс АсМАП України (за згодою)
5.2. Реалізація вимог постанови Кабінету Міністрів України від 13.04.2005 № 269 ”Про здійснення попереднього документального контролю товарів в пунктах пропуску через державний кордон України” Розробка проекту постанови Кабінету Міністрів України «Про внесення змін до Порядку справляння єдиного збору у пунктах пропуску через державний кордон» в частині встановлення переліку товарів, які підлягають попередньому контролю на кордоні і до законодавства України в частині законодавчого визначення попереднього документального контролю та права його здійснення митними органами щодо ветеринарного, санітарного, фітосанітарного та екологічно-радіологічного контролів Протягом 2008 року Укравтотранс
 
 
Ссылка на статью: http://interdalnoboy.com/2008/02/26/zakhodi_mnsterstva_transportu_ta_zvjazku_ukrani_ta_asocac_mzhnarodnikh_avtomoblnikh_perevznikv_ukrani_shhodo_virshennja_problemnikh_pitan_v_sfer_mzhnarodnikh_avtomoblnikh_perevezen.html
Рекомендуем почитать
Про затвердження Порядку проведення державного технічного огляду колісних т ...
АсМАП України, враховуючи побажання перевізників, неодноразово наголошувала на необхідності удосконалення процедури проведення технічних оглядів для уникнення дублювання перевірок та випробувань і пропонувала об’єднати процедури проходження держав ...

Про затвердження Порядку проведення державного технічного огляду колісних т ...
АсМАП України, враховуючи побажання перевізників, неодноразово наголошувала на необхідності удосконалення процедури проведення технічних оглядів для уникнення дублювання перевірок та випробувань і пропонувала об’єднати процедури проходження держав ...

Про затвердження Ліцензійних умов та Порядку контролю за додержанням Ліценз ...
Наказами Державного комітету України з питань регуляторної політики та підприємництва та Міністерства транспорту та зв’язку України від 01.02.2008 № 9/119 (зареєстрований в Міністерстві юстиції України від 21 лютого 2008 року № 140/14831) затверджені ...

 
Нам интересно узнать Ваше мнение
Продать автомобиль
Актуальные объявления о продаже

 ЗИЛ 157 Буровая установка БГМ 1 ЗИЛ 157 Буровая установка БГМ 1 '1971
Спецтехника
цена: 16000 USD
1 месяц назад
Одесса
 MAN TGX MAN TGX '2016
Седельный тягач
цена: 4 900 000 руб.
11 месяцев назад
Московская область,Г.О. Мытищи,МКАД 85-км,пр-д Автомобильный,вл.1 стр. 9
 ЗИЛ 131 Буровая установка БГМ 1 ЗИЛ 131 Буровая установка БГМ 1 '1992
Спецтехника
цена: 17000 USD
1 год назад
Одесса
 КамАЗ 65111 КамАЗ 65111 '2011
Шасси
цена: 48000 USD
1 год назад
Киев
 CIMC LPC9500G CIMC LPC9500G '2019
Цистерна
цена: 38000 USD
1 год назад
Благовещенск
 CIMC LPC9500C CIMC LPC9500C '2019
Тяжеловоз
цена: 42000 USD
1 год назад
Благовещенск
 CIMC LPC9500A CIMC LPC9500A '2019
Бортовой
цена: 34000 USD
1 год назад
Благовещенск
 2ПТС 4 2ПТС 4 '1992
Самосвальный
цена: 77000 грн.
1 год назад
Кременчуг
 ЛиАЗ 525653 ЛиАЗ 525653 '2012
Автобус (88 мест)
цена: 3650000 руб.
4 года назад
Москва
 ЛиАЗ 525653 ЛиАЗ 525653 '2012
Автобус (88 мест)
цена: 3800000 руб.
4 года назад
Москва
 Setra S 416 HDH Setra S 416 HDH '2007
Автобус (47 мест)
цена: 18000000 руб.
4 года назад
Солнечногорский рн
 ПАЗ 4234 ПАЗ 4234 '2012
Автобус (30 мест)
цена: 1800000 руб.
4 года назад
Уфа
Наши информационные партнеры:

ПАО Автокраз

Производитель спецтехники "НижСпецАвто"

Производитель прицепов и кузовов Grunwald

Завод спецтехники "Чайка Сервис"

Компания Дальнобой

Компания Дальнобой
 
Пользовательский поиск
 
Каталог компаний
АвтоСнабЦентр
Татарстан
Автокам
Россия
Агро-Союз
Украина
Автек
Украина
TernoCar
Украина
HOWO Украина
Украина
ООО "АвтоКАМ"
Украина
СИМ-авто
Украина
дуки
Россия
ТК-Альянс
Украина
ТАТРА-УРАЛ
Россия
avoirltd
Россия
Авторадость
Украина
Rigel-RA
Украина
Kamaz-Trans-Servis
Украина
inkom
Россия
Couplage
Россия
СолидАвто
Россия
ГрузовичОК
Украина
yueda
Россия
АКС Авто
Россия
АгроФеррум
Украина
expooil
Россия
ООО НИКО
Россия
N-Trans
Украина
РусАвто
Россия
DAF Wanicki
Казахстан
Крафттранс
Украина
Avtovin
Украина
reyshepherd
Украина
translife.com.ua
Украина
зарегистрировать компанию
войти
Каталог компаний
 
Обратная связь
SiteHeart
Книга жалоб и пожеланий
Оставить сообщение
Главные новости