Автомобили Dong FengАвтомобили DaewooАвтомобили ScaniaАвтомобили КАМАЗАвтомобили DAFАвтомобили InternationalАвтомобили FreightlinerАвтомобили MitsubishiАвтомобили ТАТРААвтомобили YUEJINАвтомобили MackАвтомобили MAN
   
АсМАП України
АсМАП России
Асмап республики Беларусь
Разное

Проект Закону про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо вдосконалення регулювання відносин у сфері забезпечення безпеки дорожнього руху

 
Автор: Александр
Дата публикации: 21.01.2008
Категория: Новости Асмап
Рейтинг: 75
Шановні перевізники!

На сайті Верховної Ради України оприлюднений Проект Закону про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо вдосконалення регулювання відносин у сфері забезпечення безпеки дорожнього руху (Порівняльна таблиця – додається) (зареєстрований: від 11.01.2008 №1061-5).

Ініціатор законопроекту: Президент України - Ющенко В.А.

Законопроектом вносяться зміни до Кодексу України про адміністративні правопорушення, Земельного і Бюджетного кодексів та Законів України "Про міліцію", "Про дорожній рух", "Про рекламу", "Про перевезення небезпечних вантажів", "Про обов’язкове страхування цивільно-правової відповідальності власників наземних транспортних засобів".

Основними положеннями законопроекту є зміни до Кодексу України про адміністративні правопорушення. Законопроектом пропонується значне збільшення розмірів штрафів за правопорушення у сфері безпеки дорожнього руху. У середньому штраф за правопорушення становитиме 85 – 100 гривень. Значно підвищується відповідальність за вчинення грубих порушень Правил дорожнього руху. Зокрема, штраф за проїзд на заборонний сигнал світлофора складатиме 170 – 204 грн., а за керування транспортним засобом у нетверезому стані 1360 – 2550 грн.

Передбачено, що за більшість порушень Правил дорожнього руху стягнення накладатимуться посадовими особами ДАІ, які мають спеціальні звання: інспекторами ДАІ та начальниками підрозділів ДАІ. За грубі та систематичні порушення рішення про стягнення у виді позбавлення права керування транспортним засобом або накладення штрафу у значному розмірі прийматимуться виключно судом.

Запроваджується механізм контролю за систематичним порушенням Правил дорожнього руху шляхом нарахування штрафних балів. У разі порушення Правил дорожнього руху, особа, сума нарахованих штрафних балів якої досягне або перевищуватиме 30 штрафних балів, в судовому порядку буде позбавлена права керування транспортним засобом, при цьому нараховані штрафні бали погашаються.

Також пропонується надати працівниками міліції право вилучати посвідчення водія до прийняття рішення судом у тих випадках, коли Кодексом України про адміністративні правопорушення передбачено позбавлення права керування транспортними засобами.

Змінами до Закону України "Про дорожній рух" передбачено, зокрема, запровадження державного контролю за діяльністю навчальних закладів, які здійснюють підготовку, перепідготовку і підвищення кваліфікації водіїв транспортних засобів, у формі державної акредитації навчального закладу та атестації його викладачів. Крім того у статті 15 Закону України "Про дорожній рух" передбачатиметься, що права будуть мати обмежений термін дії (процедура оновлення та строк дії не вказані).

Унесенням змін до Закону України "Про обов'язкове страхування цивільно-правової відповідальності власників наземних транспортних засобів" з метою уникнення безпідставних зупинок транспортних засобів законодавчо визначається механізм здійснення контролю за наявністю чинних договорів цивільного страхування: при проведенні державного технічного огляду, реєстрації (перереєстрації) транспортних засобів, при виявленні порушень Правил дорожнього руху, скоєнні дорожньо-транспортних пригод.

У Законі України "Про рекламу" уточнюються вимоги до розміщення реклами в межах вулично-дорожньої мережі з урахуванням необхідності забезпечення безпеки дорожнього руху.

Оскільки зазначений законопроект має важливе значення та може суттєво вплинути на роботу українських автоперевізників, Секретаріат АсМАП України просить Вас уважно ознайомитись з його положеннями.


Пропозиції та зауваження, з метою формування позиції АсМАП України щодо цього проекту, просимо надсилати на e-mail:

kovalenko@asmap.org.ua;
т/ф +38(044)201-02-33.
Департамент транспортної політики
Секретаріату АсМАП України

 
 
Ссылка на статью: http://interdalnoboy.com/2008/01/21/proekt_zakonu_pro_vnesennja_zmn_do_dejakikh_zakonodavchikh_aktv_ukrani_shhodo_vdoskonalennja_reguljuvannja_vdnosin_u_sfer_zabezpechennja_bezpeki_dorozhnogo_rukhu.html
Рекомендуем почитать
Щодо змін у законодавстві України щодо забезпечення безпеки дорожного руху
14.10.2008р. підписаний Президентом України Закон України від 24.09.2008р. №586-VI “Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо вдосконалення регулювання відносин у сфері забезпечення безпеки дорожнього руху”.

Уряд України розробив Порядок нарахування штрафних балів за правопорушення ...
Доводимо до Вашого відома інформацією, розміщену на офіційному сайті Кабінету Міністрів України, у якій повідомляється про те, що Уряд України розробив Порядок нарахування штрафних балів за правопорушення у сфері забезпечення безпеки дорожнього ру ...

Департамент ДАІ МВС України попереджає: обережно, шахраї !
 Шановні перевізники ! Департамент ДАІ МВС України попереджає, що останнім часом в деяких регіонах держави, зокрема на трасі Харків-Сімферополь, почастішали випадки шахрайства. Люди в одязі, схожому на форму працівників ДАІ, за нібито скоєні порушен ...

 
Нам интересно узнать Ваше мнение
Продать автомобиль
Актуальные объявления о продаже

 КамАЗ 65115 КамАЗ 65115 '2013
Самосвал
цена: 1795000 руб.
2 дня назад
Дмитровка
 Iveco EuroStar 430 Iveco EuroStar 430 '2002
Седельный тягач
цена: 6200 USD
3 дня назад
Хуст
 MAN 18.400 MAN 18.400 '2008
Седельный тягач
цена: 20800 EUR
4 дня назад
Ужгород
 КамАЗ 55102 КамАЗ 55102 '1990
Самосвал
цена: 17000 USD
5 дней назад
Черкассы
 Krone SDP 27 Krone SDP 27 '2007
Тентованный
цена: договорная
4 дня назад
Львів
 Тонар 9523 Тонар 9523 '2012
Самосвальный
цена: 1050000 руб.
1 неделя назад
Люберцы
 Другое 852911А Другое 852911А '2016
Зерновоз
цена: 1400000 руб.
1 неделя назад
Ростов-на-Дону
 Fruehauf CURTAIN BOX Fruehauf CURTAIN BOX '1999
Бортовой
цена: 12500 USD
4 недели назад
Киев
 Setra S 416 HDH Setra S 416 HDH '2007
Автобус (47 мест)
цена: 18000000 руб.
4 дня назад
Солнечногорский рн
 ПАЗ 4234 ПАЗ 4234 '2012
Автобус (30 мест)
цена: 1800000 руб.
1 неделя назад
Уфа
 Setra S 416 HDH Setra S 416 HDH '2007
Автобус (47 мест)
цена: 18000000 руб.
1 неделя назад
Химки
 EOS Eos 80 EOS Eos 80 '1998
Автобус (34+2 мест)
цена: 30000 USD
4 недели назад
Ровно
Наши информационные партнеры:

ПАО Автокраз

Производитель спецтехники "НижСпецАвто"

Производитель прицепов и кузовов Grunwald

Завод спецтехники "Чайка Сервис"

Компания Дальнобой

Компания Дальнобой
 
Пользовательский поиск
 
Каталог компаний
АвтоСнабЦентр
Татарстан
Автокам
Россия
Агро-Союз
Украина
Автек
Украина
TernoCar
Украина
HOWO Украина
Украина
ООО "АвтоКАМ"
Украина
СИМ-авто
Украина
дуки
Россия
ТК-Альянс
Украина
ТАТРА-УРАЛ
Россия
avoirltd
Россия
Авторадость
Украина
Rigel-RA
Украина
Kamaz-Trans-Servis
Украина
inkom
Россия
Couplage
Россия
СолидАвто
Россия
ГрузовичОК
Украина
yueda
Россия
АКС Авто
Россия
АгроФеррум
Украина
expooil
Россия
ООО НИКО
Россия
N-Trans
Украина
РусАвто
Россия
DAF Wanicki
Казахстан
Крафттранс
Украина
Avtovin
Украина
reyshepherd
Украина
translife.com.ua
Украина
зарегистрировать компанию
войти
Каталог компаний
 
Обратная связь
SiteHeart
Книга жалоб и пожеланий
Оставить сообщение
Главные новости
       
 
 
  Дальнобой новости Автообзор Тест-драйв АсМАП Дорога и закон Автобазар Каталог грузовиков Каталог автобусов Каталог прицепов Грузы и транспорт Фотогалерея