Автомобили BAWАвтомобили Western Star TrucksАвтомобили MitsubishiАвтомобили ЗиЛАвтомобили ISUZUАвтомобили Skoda-LIAZАвтомобили ТОНАРАвтомобили HOWOАвтомобили HyundaiАвтомобили ТАТААвтомобили ShaanxiАвтомобили Владимир
   
АсМАП України
АсМАП России
Асмап республики Беларусь
Разное

Результати семінару щодо україно-угорських відносин у міжнародних перевезеннях.

 
Автор: Александр
Дата публикации: 27.08.2007
Категория: Новости Асмап
Рейтинг: 157
Шановні перевізники!
Секретаріат АсМАП України повідомляє, що 9-10 серпня 2007 року відбувся семінар за участю представників державних установ України та Угорщини з залученням перевізників двох держав та представника АсМАП України, в якому обговорювались питання україно-угорських відносин в міжнародних перевезеннях, а саме: правила проїзду вантажного транспорту по території Угорщини з врахуванням вимог Європейської угоди щодо роботи екіпажів транспортних засобів, які виконують міжнародні автомобільні перевезення (ЄУТР) та Європейської угоди про міжнародні автомобільні перевезення небезпечних вантажів (ADR); вимоги митних органів Угорщини до учасників міжнародних перевезень вантажів при перетині кордону; безпека дорожнього руху.
1. Щодо застосування правил ЄУТР.
 • Постанова ЕС № 561/2006 від 15.03.06 застосовується: для перевізників країн Євросоюзу; для перевізників країн, не членів Євросоюзу, лише по дозволу ЄКМТ при перевезеннях між країнами Євросоюзу.
Відповідно до вимог ЄУТР, український перевізник повинен мати і пред'являти для контролю тахограми за поточний тиждень та останній день попереднього тижня, під час якого водій керував транспортним засобом. При цьому цей останній робочий день може бути не лише за попередній тиждень, тобто 7 днів, а два-три тижні, місяць-два назад (вимога ЄУТР про необхідність зберігання тахограм на протязі одного року). Водій, який не керував автомобілем на протязі деякого часу, повинен на підприємстві отримати тахограму за останній день, під час якого він керував автотранспортним засобом до перерви в роботі. На період відпочинку (або перерви в роботі) на підприємстві відповідальний працівник надає водію довідку про перерву („жовту” тахошайбу), водій починає перевезення по тахошайбі, яка буде наступною після відпочинку та першою робочою в зміні поточного тижня. Бажано оформлювати довідку про відпочинок (або перерви в роботі), а для гарантії і „жовту" тахошайбу, тому що в конвенції ЄУТР „жовта” тахограма не зазначена.
 • При під'їзді до кордону і необхідності очікування в черзі, водій повинен переконатись у тому, що час перебування за кермом не перевищує 9-10 годин на добу, та не більше ніж шосту зміну на першому тижні роботи. Якщо в даному випадку перебільшень немає, потрібно тахограф перевести в режим „інша робота" (молотки); режим „щотижневий відпочинок” непотрібен.
 • Відповідно до Угоди ЄУТР передбачено можливість доїзду до першого паркінгу з перевищенням режиму керування на 20 хвилин, але угорська сторона накладає штрафи вже з п’яти хвилин перевищення, хоча пристрій дає похибку в часі до 10 хвилин. Фактично, краще планувати зупинку ТЗ до закінчення ліміту робочого часу на 20-30 хвилин. У разі непередбаченої необхідності потрібно на 1-2 хвилини вийняти тахограму та зробити відповідний запис на зворотній стороні, але дане зауваження стосується лише тих автотранспортних засобів, які стоять у черзі на угорсько-укаїнському кордоні при поверненні на Україну.
 • Час на тахошайбах фіксується український. По країнах транзиту, доставки вантажу, не переводиться.
2. Щодо безпеки дорожнього руху.
 • В Угорщині здійснюють контроль на дорогах 165 поліцейських; обладнано шість блокпостів, на яких проводиться перевірка ТЗ по всім правилам та вимогам до технічного стану, наявність необхідних перевізних документів.
 • У вересні поточного року буде проводитись комплексна перевірка автотранспортних засобів на дорогах Угорщини та країн ЄС. Урядом Угорщини буде прийнята постанова про взаємодію по контролю за рухом ТЗ та діями водіїв між службами митниць, поліції та транспортної інспекції, де будуть чітко регламентовані вимоги до перевізників країн ЄС та не членів ЄС.
 • Процедура виявлення контрабанди шляхом рентгенівського сканування застосовується лише при наявних аналітичних сумнівів в підозрі ризику нелегального перевезення товару та володінні спеціальною додатковою інформацією Держмитслужбами. При цьому присутність водія в кабіні автомобіля залежить від технології сканування, яка залежить від конструкції автомобіля. Водії отримують інструкції щодо поведінки під час проходження рентген-сканування від операторів, які його проводять. Все рентген - обладнання, яке використовується спеціалістами митної служби має стандарти безпеки відповідно до діючого законодавства про охорону здоров’я та проходять постійну перевірку на радіологічну безпеку.
 • Водій обов’язково повинен мати поряд з посвідченням водія медичну довідку. Для країн ЄС ще й посвідчення про закінчення курсів водія міжнародних перевезень.
 • За злісні (грубі) порушення правил дорожнього руху та інші поліція може затримувати осіб від 10 до З0 діб (Постанова від 01.07.2007 року).
 • В рік гине при ДТП від 1200 до 1500 осіб, в загалом скоєно 20-21 тисяча ДТП. Основні причини - швидкість , порушення проїзду перехрестя, правил обгону.
 • Заборонено під час керування розмовляти по мобільному телефону.
 • Телефон довіри поліції - 0036(0)80204830 (при неправомірних діях працівників поліції), в усіх інших випадках -112.
3. Щодо застосування ADR
 • Рух дозволяється поряд з іншими ТЗ. Ніяких обмежень та переваг немає, якщо інше незазначене у аварійній карті.
 • Технічні вимоги до автогуми, як і на всі інші ТЗ, що перевозять звичайні безпечні вантажі.
 • Присутні особливі вимоги щодо руху, додаткового обладнання, автогуми відносяться до ТЗ, що перевозять небезпечні вантажі в цистернах, балонах, касетах, ємкостях.
 • Автомобіль може знаходитись на території митного терміналу до його оформлення не більше 4-х годин після подачі документів в митницю, чи експедицію. В разі певних виявлених причин автомобіль може бути повернутий, або оформлений та пропущений на виїзд.
 • До 17 вересня шлях М-3 буде добудований до кордону з Україною, а М-7 - до Словенії ( Постанова Уряду від 08.08.2007 року).
4. Щодо використання ЄКМТ.
 • Книжка ЄКМТ повинно бути в наявності на місці та в час завантаження автомобіля.
 • Книжка ЄКМТ вилучається тільки при виявленні фальсифікату.
 • Трафарети на дверях автомобілів - тільки для угорських перевізників.

 
 
Ссылка на статью: http://interdalnoboy.com/2007/08/27/rezultati_semnaru_shhodo_ukranougorskikh_vdnosin_u_mzhnarodnikh_perevezennjakh.html
Рекомендуем почитать
Щодо посилення контролю за виконанням ЄУТР угорськими контролюючими органам ...
Останнім часом до АсМАП України почастішали звернення перевізників щодо прискіпливого ставлення з боку угорських компетентних органів при здійснені перевірок часу роботи і відпочинку водіїв. У більшості випадків проблеми виникають при наданні воді ...

Щодо проекту Положення “Про робочий час і час відпочину водіїв транспортних ...
Шановні перевізники ! Асоціація міжнародних автомобільних перевізників України ініціювала проведення 02.04.2007 року в Державному департаменті автомобільного транспорту робочої зустрічі з питань доопрацювання проекту Положення “Про робочий час і ...

Про робочий час і час відпочину водіїв транспортних засобів
Шановні перевізники! Асоціація міжнародних автомобільних перевізників України ініціювала проведення 2.04.2007 року в Державному департаменті автомобільного транспорту наради з питань доопрацювання проекту Положення “Про робочий час і час відпочи ...

 
Нам интересно узнать Ваше мнение
Продать автомобиль
Актуальные объявления о продаже

 КамАЗ 6520LUX КамАЗ 6520LUX '2017
Самосвал
цена: 3971000 руб.
9 месяцев назад
Нефтекамск
 Daf 95.430 ATI Daf 95.430 ATI '1995
Седельный тягач
цена: 7500 USD
1 год назад
Полтава
 КамАЗ 55102 КамАЗ 55102 '1991
Самосвал
цена: 21000 USD
1 год назад
Черкассы
 Renault Magnum Renault Magnum '2004
Седельный тчгач
цена: 11500 USD
1 год назад
Хмельницкий
 Grunwald Gr-TSt 34 Grunwald Gr-TSt 34 '2017
Самосвальный
цена: 2280000 руб.
1 год назад
Москва
 Schmitz S.K.O 24/L Schmitz S.K.O 24/L '2008
Рефрижератор
цена: 1500000 руб.
1 год назад
Белгород
 Schmitz S.K.O 24/L Schmitz S.K.O 24/L '2008
Рефрижератор
цена: 1500000 руб.
1 год назад
Белгород
 Нефаз 9334 Нефаз 9334 '2017
Площадка
цена: 400000 USD
1 год назад
Набережные Челны
 ЛиАЗ 525653 ЛиАЗ 525653 '2012
Автобус (88 мест)
цена: 3650000 руб.
1 год назад
Москва
 ЛиАЗ 525653 ЛиАЗ 525653 '2012
Автобус (88 мест)
цена: 3800000 руб.
1 год назад
Москва
 Setra S 416 HDH Setra S 416 HDH '2007
Автобус (47 мест)
цена: 18000000 руб.
1 год назад
Солнечногорский рн
 ПАЗ 4234 ПАЗ 4234 '2012
Автобус (30 мест)
цена: 1800000 руб.
1 год назад
Уфа
Наши информационные партнеры:

ПАО Автокраз

Производитель спецтехники "НижСпецАвто"

Производитель прицепов и кузовов Grunwald

Завод спецтехники "Чайка Сервис"

Компания Дальнобой

Компания Дальнобой
 
Пользовательский поиск
 
Каталог компаний
АвтоСнабЦентр
Татарстан
Автокам
Россия
Агро-Союз
Украина
Автек
Украина
TernoCar
Украина
HOWO Украина
Украина
ООО "АвтоКАМ"
Украина
СИМ-авто
Украина
дуки
Россия
ТК-Альянс
Украина
ТАТРА-УРАЛ
Россия
avoirltd
Россия
Авторадость
Украина
Rigel-RA
Украина
Kamaz-Trans-Servis
Украина
inkom
Россия
Couplage
Россия
СолидАвто
Россия
ГрузовичОК
Украина
yueda
Россия
АКС Авто
Россия
АгроФеррум
Украина
expooil
Россия
ООО НИКО
Россия
N-Trans
Украина
РусАвто
Россия
DAF Wanicki
Казахстан
Крафттранс
Украина
Avtovin
Украина
reyshepherd
Украина
translife.com.ua
Украина
зарегистрировать компанию
войти
Каталог компаний
 
Обратная связь
SiteHeart
Книга жалоб и пожеланий
Оставить сообщение
Главные новости
       
 
 
  Дальнобой новости Автообзор Тест-драйв АсМАП Дорога и закон Автобазар Каталог грузовиков Каталог автобусов Каталог прицепов Грузы и транспорт Фотогалерея