Автомобили ВладимирАвтомобили Mercedes-BenzАвтомобили MANАвтомобили УралАвтомобили ShaanxiАвтомобили Western Star TrucksАвтомобили БелАЗАвтомобили PeterbiltАвтомобили GinafАвтомобили IvecoАвтомобили ТАТААвтомобили Foton
   
Законодательство и правовые вопросы
Обучение персонала (семинары)
   

“Кращий перевізник року Асоціації міжнародних автомобільних перевізників України”

 
Автор: Александр
Дата публикации: 4.04.2007
Категория: Законодательство грузоперевозок
Рейтинг: 64
П О Г О Д Ж Е Н О
Рішенням Ради АсМАП України
від 1 серпня 2002 року
З А Т В Е Р Д Ж Е Н О
Рішенням Загальних Зборів членів АсМАП України
від 10.10. 2002 р.
зі змінами, внесеними
Рішенням Ради АсМАП
України від 11 січня 2006 р.

Положення
Про почесне звання “ Кращий перевізник року Асоціації міжнародних автомобільних перевізників України”

Почесне звання “ Кращий перевізник року АсМАП України” ( надалі – Почесне звання) започатковане Радою АсМАП України і має на меті поширення позитивного іміджу Асоціації, морального та матеріального заохочення її членів за вагомий внесок у розвиток Асоціації та міжнародних автомобільних перевезень в Україні.
I. Загальні положення

1. Присвоєння Почесного звання “ Кращий перевізник року АсМАП України” провадиться за рішенням Ради Асоціації один раз на рік.

2. Почесне звання присвоюється тільки дійсним членам АсМАП України.

3. Щорічно Почесне звання присвоюється шістьом членам Асоціації з числа перевізників:

які мають до 10 автомобілів - два звання;

які мають від 11 до 30 автомобілів – два звання;

які мають більше 30 автомобілів – два звання.

4. Перевізнику, якому присвоєно Почесне звання, видається посвідчення встановленого зразка (додається) та вручається грошова премія (цінний подарунок) за рахунок коштів Асоціації у сумі:

які мають до 10 автомобілів - 8000 гривень;

які мають від 11 до 30 автомобілів – 12000 гривень;

які мають більше 30 автомобілів – 15000 гривень.

5. Асоціація забезпечує виготовлення для перевізників, удостоєних Почесного звання, спеціальних наклейок з логотипом АсМАП України та МСАТ, написом “Кращий перевізник року АсМАП України” українською та англійською мовами (додається), які розміщуються на автомобілях, що належать перевізнику.

6. З метою популяризації досягнень перевізників, удостоєних Почесного звання, Асоціація запрошує їх до участі у виставках, забезпечуючи фінансування такої участі.

II. Підстави та умови, яким повинні відповідати перевізники -претенденти на присвоєння Почесного звання “ Кращий перевізник року АсМАП України “

1. Почесне звання присвоюється перевізнику, який є дійсним членом Асоціації не менше трьох років.

2. Перевізник виконує вимоги Статуту АсМАП України, активно співпрацює з іншими членами, Регіональною Радою та Секретаріатом Асоціації у дусі взаємної довіри, надійності та ділового партнерства, бере участь у нарадах, конференціях, виставках та інших заходах, які проводяться Асоціацією, своїми діями створює і поширює позитивний імідж Асоціації в Україні та поза її межами.

3. Забезпечує дотримання вимог Митної Конвенції МДП, не має неврегульованих претензій з боку національних та іноземних митних органів протягом року, за який підводяться підсумки на присвоєння Почесного звання.

4. Не допускає порушень положень Міжурядових угод про міжнародні автомобільні перевезення та національного законодавства у галузі транспорту.

5. Своєчасно сплачує членські внески до АсМАП України ( не має заборгованості з таких внесків), своєчасно оплачує послуги за видачу книжок МДП та забезпечує їх повернення у терміни, визначені нормативними документами АсМАП України.

6. Не має дорожньо-транспортних пригод та нещасних випадків із тяжкими наслідками з вини підприємства протягом року, за який підводяться підсумки на присвоєння Почесного звання.

7. Перевізник є сумлінним платником податків до бюджетів усіх рівнів і не має заборгованості з таких платежів, а також з платежів до Пенсійного фонду і з виплати заробітної плати своїм працівникам за станом на початок року.

8. Забезпечує високий технічний рівень та оновлення рухомого складу за рахунок “екологічно чистих” транспортних засобів.

9. Забезпечує виконання зобов’язань за укладеними договорами на перевезення, зростання обсягів перевезень вантажів, є добросовісним партнером і не допускає демпінгу на ринку транспортних послуг.

III. Порядок представлення та розгляду перевізників - претендентів на присвоєння Почесного звання “ Кращий перевізник року АсМАП України “

1. Рада регіону висуває претендентів від свого регіону, які відповідають вимогам розділу II цього Положення, для представлення на присвоєння Почесного звання у кількості не більше трьох перевізників ( одного з числа таких, який має до 10 автомобілів, одного з числа таких, що має від 11 до 30 автомобілів та одного з числа таких, який має більше 30 автомобілів) та до 1 лютого кожного року подає пропозиції Президенту Асоціації для розгляду їх Радою АсМАП України.

У разі, коли кількість дійсних учасників АсМАП України у регіоні перевищує сто, Рада регіону висуває для представлення на присвоєння почесного звання по два претенденти у кожній з підгруп.

2. У місячний термін Секретаріат АсМАП України опрацьовує подані матеріали спільно з Міністерством транспорту, Державною митною службою та іншими відповідними державними органами та подає їх на розгляд Ради АсМАП України.

3. На засіданні Ради АсМАП України, але не пізніше засідання, що передує Загальним зборам (конференції), розглядаються подані Регіональними Радами членів АсМАП та опрацьовані Секретаріатом пропозиції та приймається рішення про присвоєння Почесного звання конкретним перевізникам, яке оформлюється рішенням Ради.

У разі, якщо члени Ради АсМАП України не дійшли згоди щодо визначення претендента на присвоєння Почесного звання, переможець визначається шляхом жеребкування.

IV. Порядок вручення посвідчень про присвоєння Почесного звання

“ Кращий перевізник року АсМАП України “ та грошових премій (цінних подарунків)

1. Перевізнику, удостоєному за рішенням Ради АсМАП України Почесного звання “ Кращий перевізник року АсМАП України “, на Загальних зборах (Конференції) або у трудовому колективі Президент Асоціації вручає посвідчення “ Кращий перевізник року АсМАП України “ та грошову премію ( цінний подарунок) у сумі, визначеній п.4 розділу I цього Положення.

Голова Ради АсМАП України Л.Костюченко

Секретар Ради АсМАП України С.Чалий
 
 
Ссылка на статью: http://interdalnoboy.com/2007/04/04/krashhijj_perevznik_roku_asocac_mzhnarodnikh_avtomoblnikh_perevznikv_ukrani.html
Рекомендуем почитать
Щодо затвердження Методики визначення показників для підведення підсумків н ...
Шановні учасники Асоціації! Доводимо до Вашого відома що на виконання рішення Конференції від 10.04.2007 року Радою Асоціації від 12.06.2007 року Протокол №3 затверджена Методика визначення показників для підведення підсумків на присвоєнн ...

Вітаємо переможців конкурсу “Кращий перевізник року Асоціації міжнародних а ...
Доводимо до вашого Відома, що 26 лютого поточного року відбулось засідання Ради Асоціації, на якому було підведено підсумки сьомого конкурсу «Кращий перевізник року АсМАП України за 2008 рік» та визначено переможців у кожній з підгруп

ПОВІДОМЛЕННЯ про проведення чергової Конференції учасників АсМАП України
Відповідно до рішення Ради АсМАП України від 20.12.2007р., 3 квітня 2008 року о 15 годині відбудеться чергова Конференція учасників АсМАП України з наступним порядком денним: 1. Звіт про роботу Президента та Ради АсМАП України з ...

 
Нам интересно узнать Ваше мнение
Продать автомобиль
Актуальные объявления о продаже

 КамАЗ 6520LUX КамАЗ 6520LUX '2017
Самосвал
цена: 3971000 руб.
9 месяцев назад
Нефтекамск
 Daf 95.430 ATI Daf 95.430 ATI '1995
Седельный тягач
цена: 7500 USD
1 год назад
Полтава
 КамАЗ 55102 КамАЗ 55102 '1991
Самосвал
цена: 21000 USD
1 год назад
Черкассы
 Renault Magnum Renault Magnum '2004
Седельный тчгач
цена: 11500 USD
1 год назад
Хмельницкий
 Grunwald Gr-TSt 34 Grunwald Gr-TSt 34 '2017
Самосвальный
цена: 2280000 руб.
1 год назад
Москва
 Schmitz S.K.O 24/L Schmitz S.K.O 24/L '2008
Рефрижератор
цена: 1500000 руб.
1 год назад
Белгород
 Schmitz S.K.O 24/L Schmitz S.K.O 24/L '2008
Рефрижератор
цена: 1500000 руб.
1 год назад
Белгород
 Нефаз 9334 Нефаз 9334 '2017
Площадка
цена: 400000 USD
1 год назад
Набережные Челны
 ЛиАЗ 525653 ЛиАЗ 525653 '2012
Автобус (88 мест)
цена: 3650000 руб.
1 год назад
Москва
 ЛиАЗ 525653 ЛиАЗ 525653 '2012
Автобус (88 мест)
цена: 3800000 руб.
1 год назад
Москва
 Setra S 416 HDH Setra S 416 HDH '2007
Автобус (47 мест)
цена: 18000000 руб.
1 год назад
Солнечногорский рн
 ПАЗ 4234 ПАЗ 4234 '2012
Автобус (30 мест)
цена: 1800000 руб.
1 год назад
Уфа
Наши информационные партнеры:

ПАО Автокраз

Производитель спецтехники "НижСпецАвто"

Производитель прицепов и кузовов Grunwald

Завод спецтехники "Чайка Сервис"

Компания Дальнобой

Компания Дальнобой
 
Пользовательский поиск
 
Каталог компаний
АвтоСнабЦентр
Татарстан
Автокам
Россия
Агро-Союз
Украина
Автек
Украина
TernoCar
Украина
HOWO Украина
Украина
ООО "АвтоКАМ"
Украина
СИМ-авто
Украина
дуки
Россия
ТК-Альянс
Украина
ТАТРА-УРАЛ
Россия
avoirltd
Россия
Авторадость
Украина
Rigel-RA
Украина
Kamaz-Trans-Servis
Украина
inkom
Россия
Couplage
Россия
СолидАвто
Россия
ГрузовичОК
Украина
yueda
Россия
АКС Авто
Россия
АгроФеррум
Украина
expooil
Россия
ООО НИКО
Россия
N-Trans
Украина
РусАвто
Россия
DAF Wanicki
Казахстан
Крафттранс
Украина
Avtovin
Украина
reyshepherd
Украина
translife.com.ua
Украина
зарегистрировать компанию
войти
Каталог компаний
 
Обратная связь
SiteHeart
Книга жалоб и пожеланий
Оставить сообщение
Главные новости
       
 
 
  Дальнобой новости Автообзор Тест-драйв АсМАП Дорога и закон Автобазар Каталог грузовиков Каталог автобусов Каталог прицепов Грузы и транспорт Фотогалерея